sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 12137 wyświetleń

Narkotykowa ofensywa

W czwartek 28 IX br. ok. godz. 17.00 w Prostkach funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali dwóch mężczyzn (30-to i 54-letniego taksówkarza) z powiatu grajewskiego. W samochodzie jednego z nich policjanci znaleźli prawie kilogram amfetaminy.  

Wcześniej funkcjonariusze CBŚ schwytali trzech mieszkańców Łomży i Piątnicy, w wieku od 22-ch do 43 lat, przy których znaleziono 40 gramów amfetaminy i marihuany.

Ze względu na dobro śledztwa, prokuratura i policja nie udzielają szczegółowych informacji. - Sprawa jest w toku, na tym etapie śledztwa nie możemy i nie udzielamy żadnych informacji – poinformował sierż. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.

Wiadomo, ze zatrzymanym postawiono zarzuty wprowadzania do obrotu dużej ilości narkotyków, za co grozi grzywna i kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Czterech dilerów trafiło na 3 miesiące do aresztu, wobec jednego zastosowano poręczenie majątkowe i dozór policji.

Przypomnijmy, że 16 września br. w Grajewie na ul. Kopernika policjanci zatrzymali młodego mężczyznę w wieku lat 17, który posiadał przy sobie narkotyk-marihuanę. W trakcie przeszukania jego odzieży, a następnie mieszkania, łącznie zabezpieczono 7,396 grama suszu. W mieszkaniu odnaleziono także 1930 tabletek z logo "X. Mężczyźnie przedstawiono zarzut nielegalnego posiadania narkotyków. Sprawa trafi do Sądu Rejonowego w Grajewie z aktem oskarżenia.

Komentarz:

Narkotykowa ofensywa w powiecie grajewskim to smutna rzeczywistość, o której wielu z nas nie miało wcześniej zielonego pojęcia. Narkotyki to dziś towar tak powszechny, jak chleb, czy woda. O ich istnieniu i obrocie wiedzą nawet gimnazjaliści. Pocieszeniem jest fakt, że organy ścigania coraz skuteczniej eliminują kolejnych dilerów z rynku. Akcje CBŚ są dowodem, że śledczy nie próżnują, a handlarze muszą mieć się na baczności, również w Grajewie. 

Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

Komentarze (12)

powinno jeszcze tego siedemnastolatka daC tu Zdjecie..my miał oBciach niesamowiTy:P:P:heeh:**:8

stare chlopy a glupie jak malolaty do kryminalu na dlugie lata handlarzy niech im przybedzie rozumu

co wy chcecie? jak nie ma jak zarobic to ałapie sie każdego zajęcia,tez tak nie raz dorabiam, myslicie że tak łątwo o kase?spójrzcie czego młodzi muszą sie podejmowac żeby miec cos grosza [przy dupie, mi ogólnie żal chłopaków...

malopakowali w tych workach aaaaaa

po co zdjęcie ,wystarczy że jest synem lekarki z Grajewa

chodzi pewno o taxi zafira tak myslalem

i tak sie wywinie ! zobaczycie ze wszystko ucichnie i spłynie po nim jak po kaczce !!!! za taką ilość !!!!!!!!!!!!!!!! dostanie zawiasy :)))) ! a gdzie jest sprawiedliwość !!!!! są równi i równiejsi ! nic się w najbliższym czasie nie zmieni, bo układy i układziki oraz pieniądze robią swoje to było jest i niestety będzie :((( !!!!!!!!

moim zdaniem zbyt maz wyrok za rozprowadzanie narkotykw

Ale żes zabłysnął gRAJDOŁKU...;/ Szczera: mam nadzieję ze sie wywinie!

"Mężczyźnie przedstawiono zarzut nielegalnego posiadania narkotyków" a jak można legalnie posiadać narkotyki??

dobrze tak dla niego niech posiedzi trochę w kiciu hehehe będzie miał tam dobrze bo będzie makowca pod celą wpierda.. z naczelnikiem

Nigdy bym sie po nim nie spodziewal:[

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.