piątek, 27 stycznia 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 8823 wyświetleń

Napadnięty w swoim mieszkaniu

Grajewscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o rozbój na mieszkańcu Grajewa (66l). 31-letnia kobieta i 27-letni mężczyzna, zaatakowali swoją ofiarę w jej własnym mieszkaniu, a następnie zabrali pieniądze w kwocie 1400 złotych oraz telewizor. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

W miniony poniedziałek (19 IX), około godziny 16.00 dyżurny grajewskiej Policji został zaalarmowany  o rozboju, do którego doszło w jednym z mieszkań w Grajewie. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Z ich wstępnych ustaleń wynikało, że do drzwi mieszkania 66-latka zadzwoniła dzwonkiem znana mu z widzenia mieszkanka Grajewa. Pokrzywdzony wpuścił ją do mieszkania, a tuż za nią wszedł 27-letni mężczyzna, który zaatakował i pobił pokrzywdzonego. Następnie wspólnie z kobietą zabrali z mieszkania pobitego mężczyzny pieniądze oraz telewizor.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanych o rozbój. Mundurowi odzyskali także skradziony telewizor. Kobieta i mężczyzna (mieszkańcy Grajewa), zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Za rozbój grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności. - informuje KPP w Grajewie

 

czwartek, 26 stycznia 2023

Mońki. Pościg za nietrzeźwym kierowcą

środa, 25 stycznia 2023

Grajewo. Rok 2022 w statystykach

Komentarze (1)

Więzienie może uratuje jej życie...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.