środa, 5 października 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 4877 wyświetleń

Napad i pobicie członków klubu motocyklowego "Żubr"

Czerwony Bór. Napad i pobicie członków klubu motocyklowego. Sprawcy mają być z konkurencji. Trzy osoby zatrzymane. Zarzuty rozboju, a także pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia usłyszeli Adrian K., Marcin Ch. i Jarosław N. Decyzją sądu trafili do tymczasowego aresztu.


Jak ustalili śledczy, podejrzani wtargnęli na teren zlotu motocyklowego zorganizowanego na Polance Modrzewiowej w Czerwonym Borze przez motocyklistów zrzeszonych w zambrowskiej grupie "Żubr". Napastnicy, według prokuratury - członkowie konkurencyjnego klubu motocyklowego - zaatakowali zgromadzonych niebezpiecznym narzędziem, jednego z nich dotkliwie pobili.


Do zdarzenia doszło 10 lipca, ale policja milczała, a dopiero w tym tygodniu Prokuratura Okręgowa w Łomży poinformowała o toczącym się śledztwie. Wiadomo, że do sprawy zatrzymano trzech mężczyzn. To Adrian K, Marcin Ch. oraz Jarosław N. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania.


Podejrzani usłyszeli zarzuty popełnienia pięciu przestępstw, w tym napadu rabunkowego, rozboju oraz pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, a także naruszenia miru domowego. Za najcięższą zbrodnię grozi im kara do 12 lat więzienia.  - opisuje Gazeta Współczesna

 

 fot. KMM ŻUBR/ facebook

środa, 5 października 2022

COVID-19. Raport zakażeń - 29.09-5.10.2022

Komentarze (5)

Patologia w obie strony !

A tam otłukli se po razie za tą panienkę na rurze.

Zdjęcie do komentarza użytkownika: zambrowianin

Ameryka! Dziki zachód!

A nie lepiej od razu rozstrzelać ich wszystkich??

Poszło o 4 żubry

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.