piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 10811 wyświetleń

Najpierw konfetti, teraz anioły

Najpierw konfetti w Augustowie, a teraz policjanci w Szczecinie przebrani za anioły.

Takiego zabezpieczenia orszaku Trzech Króli mogliby pozazdrościć nawet prawdziwi monarchowie: Kacper, Melchior i Baltazar. W Szczecinie na czele kolumny jechali konno policjanci przebrani za anioły.  -  opisuje http://auto.dziennik.pl/

Policjanci czują się ośmieszeni. Nieoficjalnie wiadomo, że zdecydował o tym sympatyzujący z PiS komendant wojewódzki.

 

Konfetti na powitanie wiceministra

Przed obchodami Święta Niepodległości w Augustowie dziewięciu funkcjonariuszy policji zostało wykorzystanych do wycinania konfetti, które zrzucono później z helikoptera w obecności wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego.

 

Nowi policjanci w szeregach podlaskiego garnizonu Policji

36 nowych policjantów ślubowało dzisiaj „Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia…”.

Rotę ślubowania od nowych funkcjonariuszy przyjęli uczestniczący w uroczystości Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz. W ubiegłym roku podlaski garnizon Policji zasiliło w sumie 185 nowych funkcjonariuszy, natomiast w tym roku planowana liczba przyjęć to aż 201 osób.

źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (10)

Szczerze to wygląda to ładnie :*

Grajewianko spójrz trochę głębiej

Wszystkie służby mundurowe po 1989r miały być apolityczne. Ci co upolityczniają te formację niczym nie różnią się od władzy przed 1989r

Policja z ludzka twarza

CORLEONE masz racje nastąpi de pisacja.

I sekretarza przewodniej siły narodu zastąpił ksiądz czyli też siła nadrzędna. Co bardziej kosztowne i uciążliwe dla człowieka niech każdy sobie sam dopowie.

ZENEK POLICJA Z ANIELSKĄ TWARZĄ.

To profanacja munduru jak chcą uczestniczyć niech to robią prywatnie i na własnych koniach.Szkoda,że sam komendant nie przebrał się za Faryzusza.To byli policjanci i to byli przebierańcy.Niedługo przełożony zadecyduje aby służyli do mszy jako ministranci.Czego nie robi się dla kariery!
(Takich aniołków z ukrytą pałką to nigdy bym nie skojarzył)

Bez przesady ich święto to kto miał im wycinac te konfetti.Jak sie organizuje dla siebie to zawsze sie stara czlowiek by ładnie to wyglądało.ot święte krowy!!

Ale jaja-rozróba w parku lub w pobliżu przemarszu orszaku wpadają policjanci na koniach przebrani za aniołów i przystępują do zaprowadzenia porządku-idą pałki w ruch.To jest super scenariusz na film.Przebiłby Bareję.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.