Sport

  • 1 komentarzy
  • 10464 wyświetleń

Najmłodsza grupa siatkarska

Najmłodsza grupa siatkarska

Najmłodsza grupa siatkarska  MOSiR  Grajewo zadebiutowała 29.05.2011 w rozgrywkach KINDER + Sport  w finałach  województwa podlaskiego czwórek siatkarskich.

  W Mońkach wystąpiły dwa nasze zespoły dzielnie walcząc z zespołami: Augustowa, Białegostoku, Białowieży oraz Moniek . W gronie trzynastu zespołów pierwszy zespół MOSIR Grajewo był bliski wywalczenia miejsca w pierwszej szóstce województwa. Determinacja oraz wola walki podopiecznych trenera M. Kohlmana  po 2 miesiącach treningów zasługuje na uznanie. Zespoły wystąpiły w składzie: Maciej Bednarowicz, Rafał  Bogusz, Szymon Szarzyński, Jakub Strzelczyk , Mateusz Karpiński, Maciej Duzikowski, Kamil Elbich, Kamil Żukowski. 

Trener Marcin Kohlman zaprasza wszystkich chętnych  chłopców roczników 1998-1999 na zajęcia z Piłki Siatkowej w poniedziałki o godzinie 15 30 oraz piątki o godzinie 16 w hali MOSiR Grajewo.

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (1)

a mozna tak wyniki meczow zobaczyc?:>

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.