środa, 8 lutego 2023

Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 8220 wyświetleń

Najaktywniejszy Poseł

Według rankingu tygodnika Wprost, poseł ziemi grajewskiej Adam Andruszkiewicz należy do grona najbardziej pracowitych parlamentarzystów obecnej kadencji.

Z raportu wynika, że poseł na Sejm RP Adam Andruszkiewicz znalazł się w pierwszej dziesiątce najciężej pracujących członków parlamentu (10 miejsce na 460 posłów). Andruszkiewicz złożył 154 interpelacje którym nadano bieg, występował 17 razy na posiedzeniach Sejmu i złożył 10 zapytań, którym nadano bieg. Tym samym jest też najaktywniejszym posłem w województwie podlaskim.

Poseł Adam Andruszkiewicz w grudniu odbędzie dyżur poselski w Grajewie. Szczegółowe informacje na temat dokładnej daty spotkania będą podane do informacji publicznej w najbliższym czasie.

 

Komentarze (15)

Wreszcie mamy posła aktywnego, którego słychać często, a nie gdzie główną rolę odegrała walizka.

Adam Andruszkiewucz - najlepszy poseł ziemi grajewskiej, brawo!!!

i co w związku z tym? nie widzę, aby Pan poseł coś zrobił dla swojego okręgu...

Brawo tak trzymać ;-)

I co z tej aktywności wynika? Jakie lokalne sprawy uzyskały bieg? Co się zmienia? Co zostało dopilnowane? Załatwione?

Brawo! Takich ludzi potrzeba Polsce, oby tak dalej, duma rozpiera!

Za dobrą cieżka prace powinno sie czlowieka docenic i pochwalic ...ale to trudne w przypadku zawodu "poseł" moze dlatego ,ze słowo "ciężko pracujacy " nie pasuje do tego zawodu bardziej pasuje tu okreslenie "najbardziej aktywny" - tak jak napisala w tytule gazeta grajewska.Ja znam ludzi ,którzy ciężko pracuja kazdego dnia i ich wyplata a wyplata posla to dwa odmienne światy!

Nadaktywność to wspólna cecha wszystkich pieniaczy.
/

Krowa co dużo mruczy to mało mleka daje I tu jest to samo dużo mowic i nic nie robić

Dokładnie, co z tego że tam se te interpelacje składa i statystyke nabija. Jakie ma to przełożenie na efekty?Może sięch sie portal jeszcze cieszy ze posel buty zaklada i z domu do roboty wychodzi.
A jak tam Pani Anders? Jakie zasługi dla regionu?

No i to mi się podoba :))

Jeżeli taki aktywny, to dlaczego nie słychać jego wypowiedzi zakresie gospodarki kraju (np. podatków), a zajmuje się sprawami aborcji czy TK.

Taki aktywny a jak dochodzi do głosowania w sejmie w wielu sprawach ważniejszych dla kraju to partia Kukiz 15 jak jeden mąż wstrzymuje się od głosów. Wyrażając w tym poparcie dla PiS.u. Rozumiem że dzisiejsze społeczeństwo uwielbia jak do nich się krzykiem przemawia. Ale ludzie nie bądźcie słupami. Analizujcie wypowiadane słowa poszczególnych polityków.

Jak poseł nie wie co z kasą robić to niech przeznaczy ją na jakiś szczytny cel, bo średnio 2 wiadomości z reklamą miesięcznie na egrajewo trochę kosztuje. Zapewne pracownicy biura poselskiego muszą się wykazywać...

a co dla Grajewa Pan zrobil? prosimy o konkrety

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.