niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 3 komentarzy
  • 10478 wyświetleń

Nagrody za osiągnięcia sportowe?

W Grajewie zgodnie z art. 18a ustawy o kulturze fizycznej została powołana Grajewska Rada Sportu. Radę tę powołał w 2007 r. burmistrz miasta. W skład zespołu doradczego wchodzą przedstawiciele wytypowani przez różnego rodzaju stowarzyszenia i kluby sportowe działające na terenie miasta.

Na początku lutego br. odbyło się posiedzenie, na którym podejmowano tematy dotyczące planów imprez sportowych i rekreacyjnych organizowanych przez instytucje sportowe na terenie Grajewa. Ponadto członkowie omawiali kwestię określenia zasad i trybu przyznawania, wstrzymywania i cofania oraz wysokości stypendiów sportowych, a także określenia wysokości nagród i rodzaju wyróżnień za osiągnięcia sportowe przyznawane w przyszłości w Mieście Grajewo.

Zostały również przygotowane wnioski do władz miasta w sprawach t.j. poprawa nagłośnienia w hali MOSiR; stroje sportowe z herbem Grajewa dla zawodników klubów sportowych uczestniczących w zawodach na zewnątrz miasta; remont stadionu przy SP Nr 4 - zwłaszcza bieżni i rzutni.
e-Grajewo.pl

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (3)

zobaczymy czy te stypendia, nagrody i wyróżnienia przypadną wszystkim zawodnikom którzy reprezętują Grajewo poza miastem i mają duże osiągnięcia czy dostaną tylko zawodnicy z tych klóbów co zawsze a i ciekaw jestem kto wchodzi w skład tego zespołu doradczego - bo chyba już się domyślam

...remont stadionu przy SP Nr 4 - zwłaszcza bieżni i rzutni... sie zdaje ze niedawno byla mowa o postawienia w tamtym miejscu hali ?:/

uważam, że bieżnia przy SP4 jest w dobrym stanie i nie potrzebuje wielkich remontów. osobiście tam biegam jesienią i wiosną choć nie uczę się w tej szkole i jest ok ;) mam nadzieję że za słowem 'remont' nie stoi wyrywanie chwastów wchodzących na bieżnię .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.