UWAGA

środa, 17 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12225 wyświetleń

Nadchodzi sezon grzewczy

Mieszkańcy grajewskiej Spółdzielni  Mieszkaniowej  Lokatorsko - Własnościowej powinni do dnia  25.08.2011 r. zakończyć prace remontowe związane z centralnym ogrzewaniem.

W piątek 26 sierpnia br. nastąpi  uzupełnianie  wody do sieci  centralnego ogrzewania. Przypomina się też o konieczności przestawienia  zaworów  termostatycznych  na  maximum. Pozwoli to na właściwe odpowietrzenie sieci c.o. Do administratora należy zgłaszać wszelkie usterki i przecieki.Komentarze (3)

nadchodzi sezon grzewczy.....pec zarobi wreszcie po podwyżkach na swoje premie-przecie święta idą....a my na wigilię i święta w tym roku pójdziemy do PECu

żebyś wiedział ile w pecu zarabiają ty byś głupot nie pisał a podwyżka to nie pamiętam kiedy ona była co jakieś 5-6 lat jest po 100 zł (brutto) więcej śmiech ale na chleb trzeba robić. Nagroda na święta fajnie jak by była ale może Ty Marcin wiesz lepiej

No tak,podwyżkami za c.o.wykonali plan i w pełni zasługują na premię - parodia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.