Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 3664 wyświetleń

Nabór do służby w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej

Kandydat ubiegający się o przyjęcie do służby ustala termin złożenia dokumentów:

- telefonicznie w dni robocze w godzinach 8:30 – 15:00 pod numerem telefonu: 85 714 55 33. Do prawidłowej rejestracji wymagane jest podanie imienia i nazwiska, daty urodzenia, imienia ojca oraz numeru telefonu kontaktowego;

 

- za pomocą aplikacji Nabór SG umieszczonej pod adresem internetowym: https://strazgraniczna.pl/pra/aplikuj-do-sluzby-w-sg/3,Nabor-do-sluzby.html  (Aplikanci mogą zarejestrować swoje konta na dwa sposoby: przez założenie profilu, dające możliwość  wielokrotnego brania udziału w postępowaniach lub jednorazową rejestracje do jednego postępowania tzw. ,,szybkiej rejestracji”).

W wyznaczonym, w trakcie rozmowy telefonicznej terminie kandydat zgłasza się osobiście z kompletem dokumentów do biura przepustek

Komendy Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ul. gen. Józefa Bema 100 w Białymstoku.

 

 Nabór realizowany jest pod kątem planowanych przyjęć do służby, w szczególności do Placówek Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej na zewnętrznej granicy Unii Europejskiej.

Liczba kandydatów przewidywanych do przyjęcia w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej w roku 2022:

21 luty - 10 osób
20 czerwca - 20 osób
24 października - 30 osób

Komentarze (10)

Do straży granicznej to powinno się brać ogarniętych ludzi a nie po kolei.Kiedys w podstawówce miałem w klasie takiego co w ósmej klasie tabliczki ogarnąć nie mógł a on do straży poszedł.Zaocznie liceum zrobił potem jakieś studium to co się dziwić ,że granicy nie mogą upilnować .

Po obserwacji działań niektórych sąsiadów (nie tylko Białorusi) czas wrócić do starej nazwy i struktury organizacyjnej czyli Wojsk Ochrony Pogranicza.

A czy myślisz że po studiach lepiej by upilnował

Obserwator nie wiem o kim mówisz ale jest nasz dużo nawet po studiach. Więc jak jesteś taki ogarnięty kozak to zapraszamy w nasze szeregi.
Z poważaniem. Kłania się

obserwator a ty pewnie zawodówkę skończyłeś i do milicji poszedłeś!

Andrzej dziękuję za zaproszenie ,ale pracę mam,studia zaliczone do stażu tak że 23 lata pracy na koncie.

Obserwator proszę weź chociaż urlop i przyjdź wówczas któryś z nas odpocznie. I proszę jak nie znasz pracy nie wypowiadaj się, bo jak człowiek wraca po 24 godzinach pracy a nie daj Boże po 36 godzinach i coś takiego czyta po prostu, wówczas współczuje takiej osobie co pisze

Do Andrzej W zza moich czasów to była służba a nie praca.

Obserwator twardzi że ludzie ułomni pilnują granicy, za to w banku pracują ludzie po studiach a inteligencją nie wyprzedzają ludzi którzy pilnują granicy... Komuś chyba wóda wyzarla mózg

A co mnie obchodzi co było zza dawnych czasów?? Mamy się wszyscy cofać wstecz aby było dobrze??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.