niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 13891 wyświetleń

Nabór do projektu GOPS

Program wsparcia społeczno – zawodowego aktywizacja zawodowa
dla osób objętych pomocą
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grajewie”
 

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GRAJEWIE
OGŁASZA  NABÓR DO PROJEKTU NA  ROK  2014

 
  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grajewie planuje realizację projektu systemowego pn.„Program wsparcia społeczno – zawodowego aktywizacja zawodowa dla osób objętych pomocą Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grajewie” współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji. Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

  W związku z tym ogłasza nabór uczestników projektu, celem rozeznania ilości uczestników i potrzeb szkoleniowych. Udział w projekcie umożliwi podwyższenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w bezpłatnych szkoleniach i kursach, np.:

- Kurs prawa jazdy kat. B,
- Kurs prawa jazdy kat. C,
- Kurs prawa jazdy kat. CE,
- Przewóz rzeczy,
- Kurs obsługi wózków widłowych,
- Kurs obsługi kasy fiskalnej,
- Kurs projektowanie zieleni i zakładanie ogrodów,
- i inne w zależności od potrzeb uczestników.

Projekt skierowany jest do osób:
- nieaktywnych zawodowo (osoby niepracujące, bezrobotne, zarejestrowane w PUP Grajewie),
- w wieku aktywności zawodowej,
- domownicy rolnika,
- korzystających ze świadczeń pomocy społecznej.

 

 Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o zgłaszanie się do 15 lutego 2014 roku, do tutejszego Ośrodka
  - ul. Komunalna 6, 19-200 Grajewo, tel. 86 272 22 60

(www.gminagrajewo.pl)


niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (6)

Mogliby pomyśleć o wszystkich bezrobotnych o jakich kursach dla nich a nie tylko o odobach korzystających z pomocy społecznej. Taka to jest sprawiedliwość!!!

do ona
czytaj dokładnie

Nie czytaj dokładnie, tylko tu są błędne informacje, może w końcu byście zaczęli podawać rzetelne info. To jest TYLKO dla osób zarejestrowanych w gops, a nie wszystkich zarejestrowanych w urzędzie pracy w Grajewie.

ja nie korzystałam z pomocy opieki i byłam bezrobotna i korzystałam z tych kursów.

ds: możesz napisać więcej? Mieszkasz w Grajewie? Kiedy korzystałaś z kursów? Bo byłam, pytałam i albo wprowadzono mnie w błąd albo to ty mnie w błąd wprowadzasz.

korzystałam z tych kursów 2 lata temu i jestem z okolic grajewa, jeżeli jesteś z grajewa to do mops musisz iśc a nie do gops. i trzeba spełniac warunki np spełniac określony budzet domowy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.