niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 10 komentarzy
  • 9029 wyświetleń

Nabór '99 do sekcji piłki nożnej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie ogłasza nabór rocznika 1999 do sekcji piłki nożnej MOSiR- Warmia Grajewo.
Treningi odbywają się na boisku piłki nożnej przy Klubie Hades na ul. Wojska Polskiego . Serdecznie zapaszamy w poniedziałki , środy i piątki od godz. 17.00.
 
 
Trener: Józef Matysiewicz
tel. 512342176

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

Komentarze (10)

jozek z chlopakow wyciagnie co sie da. ten pan nadaje sie do trenowania dzieci. zobaczycie ze kiedys ktos sie wybije

a czemu nie wezmiecie rocznika 89 z hecią bym sie zapisał

bo 89 juz nie gra

89 to ma już 20 lat i nie daje się niestety do trenowania. W tym wieku już się niczego nie nauczysz.

Pan Józef trenował mnie dawno temu, zawsze z zaangażowaniem, były wyniki, była dobra atmosfera,był "fajny" sport i zabawa, naprawdę warto.

Wrocławskie CBA i prokuratura to nie jedyne organy ścigania walczące z korupcją w polskiej piłce nożnej. "Piłkarskie" śledztwo prowadzą także funkcjonariusze CBA z Białegostoku wraz z tutejszą prokuraturą. Postępowanie obejmuje czyny korupcyjne z ubiegłego roku. Jest już także pierwszy zatrzymany. To były piłkarz Jagiellonii.

Marcin W. obecnie piłkarz Dolcanu Ząbki chcąc zapewnić wygraną swojemu zespołowi obiecał udzielić korzyść majątkową zawodnikom drużyny przeciwnej, w zamian za nieuczciwe zachowanie mogące mieć wpływ na wynik spotkania. Chodziło o mecz z Warmią Grajewo w III lidze rozgrywek piłkarskich.

Mężczyzna usłyszał już zarzut w Prokuraturze Okręgowej w Białymstoku. Marcinowi W. grozi kara od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia.

Piłkarz był zatrzymany w lipcu, ale dopiero dziś CBA ujawniło informacje na ten temat.

OBY CI CHLOPAKI Z NABORU 99 NIE POSZLI W SLADY TAKICH JAK TEN ANTYFUTBOLISTOW.

czekamy na sprzedawczyków którzy spuścili WARMIĘ do IV ligi napewno i za ich dupy wezmą się w końcu a szczególnie za mecz z Serkiem Darkiem Pozdro

Kopacz czekam tak samo jak ty zeby tych piep... sprzedawczykow co sprzedali nasza Warmie tez spotkala nieprzyjemna droga z Grajewa do Wroclawia. Zarabiali jedli zyli w Grajewie jak gwiazdy do tego sprzedawali mecze a teraz graja w Kisielu z Wysokiego lub w innych klubach i smieli do tego czasu bo teraz zaczynaja sie bac bo CBA wchodzi do naszej ligi brawa im za to niech oczyszcza ta lige z oszustow i kretaczy.

tak oni tu naucza :)) ciekawe czego ? jak sie nie ma talentu to sie moze nauczyc hehehe nic dziwnego ze ta warmia grac nie umie ..bananowce nigdy nie grali od malego... a udaja wielkie gwiazdy ...zal ta warmia zal.....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.