Wiadomości

Na szlaku podlaskich inwestycji

Lato to czas wędrówek, odwiedzania miejsc zarówno tych dobrze, jak i mniej znanych. To też dobry czas na wytyczenie ciekawego szlaku turystycznego przez województwo podlaskie i zgłoszenie go do konkursu „Szlakiem podlaskich projektów" organizowanego przez IZ RPOWP.

Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy mają pomysł na ciekawą trasę śladami funduszy europejskich w naszym regionie. Uczestnicy mogą tworzyć szlaki tematyczne odpowiadające tematyce RPOWP:

I. Szlakiem innowacyjności

II. Szlakiem turystyki

III. Szlakiem ochrony przyrody

IV. Szlakiem kultury

Każdy szlak zgłoszony do konkursu powinien zostać opisany i przedstawiony w dowolnej formie artystycznej np. multimedialnej, fotograficznej, rysunkowej, malarskiej, komiksowej itp. Na autorów najciekawszych tras turystycznych czekają atrakcyjne nagrody pieniężne - nawet 3 tys. zł oraz zestawy turystyczne RPOWP. Dodatkowym wyróżnieniem dla zwycięzców konkursu będzie zorganizowanie wycieczki wyznaczonym przez nich szlakiem oraz wydanie przewodnika.

Pomysły na szlaki można zgłaszać od 23 maja do 30 października.

Nagrody:

1 miejsce 3 000 złotych + zestaw turystyczny

2 miejsce 2 000 złotych + zestaw turystyczny

3 miejsce 1 000 złotych + zestaw turystyczny

Sprawdź jakie projekty mogą znaleźć się na Twoim szlaku - wejdź na Mapę Projektów RPOWP i wyszukaj odpowiednie inwestycje.

środa, 18 maja 2022

Wypadek za Mońkami

środa, 18 maja 2022

Strażacy pomagają pogorzelcom

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.