środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13287 wyświetleń

Na remont chętnych brak

Nie ma chętnych na remont 24 balkonów w bloku nr 4 na os. 1000 -lecia. Na ogłoszony przez  Zakład Administracji Domów Mieszkalnych w Grajewie przetarg nie wpłynęła żadna oferta. Teraz ZADM liczy na drugi przetarg.

W
środę 14 czerwca br. minął termin składania ofert na ten remont, niestety nie zgłosił się żaden wykonawca.

- Ciężko powiedzieć dlaczego tak się stało. Jest to specjalistyczna inwestycja. Aby ją wykonać potrzebni są fachowcy oraz odpowiedni sprzęt – tłumaczy Antoni Olszewski, kierownik działu technicznego ZADM w Grajewie.

Brak zainteresowania firm modernizacją balkonów, nie oznacza że inwestycja nie zostanie zrealizowana. ZADM wkrótce ogłosi kolejny przetarg. Tym razem oprócz modernizacji balkonów, zwycięzca przetargu wykonałby, również remont dachu bloku nr 3 na tym samym osiedlu.

- Mamy nadzieję, że połączenie tych dwóch inwestycji pozytywnie wpłynie na atrakcyjność przetargu i w końcu ruszą prace remontowe – dodaje Antoni Olszewski.

Na obie inwestycje miasto planuje przeznaczyć ok. 75 tys. zł.


e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

o matko dopiero teraz sie o to staracie? trzeba bylo myslec wczesniej tak rok wczeniej albo dwa bo teraz tak bedziecie 3 lata sie zabierac az ten dach w koncu sam walnie..;/

tak jest zawsze i było kino juz jest w remoncie ok 6 lat i oby nie więcej no mzoe mnie ale cos kolo tych lat ludzie pomyślcie w tym grajewie nie ma gdzie wyjsc gdyby byloby anwet kino byloby zupełnie inaczej ?! i tak nikt tego komentaza nie przeczyta ale naprawde to nie ma sensu bo ludzie mówią pisza a jak kina ne ma tak nie ma !

chętnych nie ma ? zbiorę brygadę i trzy dni to zrobim prezesie...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.