Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 8882 wyświetleń

Na ratunek nowym wozem?

Straż Pożarna w Grajewie może już nie długo będzie w posiadaniu nowego wozu bojowego. Obejrzyj zdjęcia z wystawy sprzętu p-poż w Częstochowie "Edura 2003". Pytanie -Jeśli to od Ciebie by zależało- jakiej marki pojazd KP PSP powinna wybrać?


1. Renault


2. Scania


3. Jelcz

Zdjęcia z wystawy...

Komentarze (5)

-Trzeba wybrac Jelcza- po polski wozek a nie z importu !

O wyborze odpowiedniego sprzetu bojowego dla straży pożarnej powinni decydowac fachowcy (sami strażacy).
Oni doskonale wiedzą jaki sprzet i jakie wyposażenie jest im potrzebne. A jeżeli w grę wchodzi ludzkie życie, to nie ma sentymentów, że jelczt to polski wyrób. Być może jest najlepszą ofertą, ale jak wspomniałem - od tego są specjaliści.

Jak by to odemnie zależał to bym wybrał Scanie ponieważ jest to wózek dobrej jakości ale wybór trzeba zostawić samym strażakom.

My chcemy SCANIĘ taką jak w Siemiatyczach. Argumenty za: duża wygodna kabina dla kierowcy i załogi, nowoczesne rozwiązana konstrukcyjne. Sprawdzona, niezawodna marka pojazdu. Powinien być wyposażony w ciężki zestaw narzędzi hydraulicznych HOLMATRO.

Na pewno żaden z nich nie trafi do KP PSP w Grajewie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.