czwartek, 27 stycznia 2022

Sport

  • 6 komentarzy
  • 10911 wyświetleń

Na narty pod Łomżę

Całkiem spore górki, około 20 cm śniegu, wyciągi i narty... może to nie to samo co w Alpach, ale zdecydowanie bliżej. Raptem 10 km od Łomży znajdują się trzy trasy narciarskie o łącznej długości około 1500 metrów. Z barku naturalnego śniegu stoki są sztucznie naśnieżane, dzięki czemu nawet teraz panują tu całkiem przyzwoite warunki do jazdy na nartach.
I wszystko byłoby pięknie gdyby nie siarczysty mróz i silny wiatr, które skutecznie odstraszają amatorów „białego szaleństwa”.
W Rybnie jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i ski-serwis. Jest tu także namiot z kominkiem i punktem gastronomicznym serwującym gorące posiłki oraz napoje aby zmarznięci narciarze mogli nieco zregenerować utracone na stoku siły i ciepło. Oczywiście za wszystkie przyjemności trzeba płacić...
źródło: 4lomża.pl

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

poniedziałek, 24 stycznia 2022

"Ferie na Lodowisku"

Komentarze (6)

heh opisaliscie aa cen nie podaliscie ;/

eee nie ma to jak do Gołdapii :)

Za Ełkiem w Talkach również są wyciągi. Cztery trasy zjazdowe, wypożyczalnia sprzętu, sztuczne naśnieżanie. Niedrogo! Wypożyczenie sprzętu na dwie godziny 15 zl. Polecam! www.wyciag-narciarski.pl

tu chodzi Łomżę a nie o t gdzie wy wolicie.

do Kasia: trochę krótkie te szlaki :/

nawet fajnie nietrzeba daleko jechać :]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.