Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 12045 wyświetleń

Na "gościnne występy" do Ełku

Policjanci zatrzymali dwóch 32 - latków z Grajewa, których personel sklepu ujął na gorącym uczynku kradzieży butelki wódki. Szybko okazało się również, że byli to ci sami sprawcy, którzy w połowie grudnia ubiegłego roku dokonali kradzieży wiertarki spacerując po jednym z ełckich marketów budowlanych. Sprawcy działali w ten sposób, że jeden z nich siedział na wózku inwalidzkim, a drugi go prowadził. Łup schowali za plecami pasażera. Teraz odpowiedzą przed sądem za kradzieże. Każdemu z nich grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę, 18 I, policjanci zostali poinformowani o kradzieży butelki wódki w jednym ze sklepów. Wykroczenie miało popełnić dwóch mężczyzn. Na miejsce okazało się, że jeden ze sprawców porusza się na wózku inwalidzkim. Funkcjonariusze od razu skojarzyli, iż mężczyźni mogą mieć związek z innym zdarzeniem, które miało miejsce w połowie grudnia ubiegłego roku w markecie budowlanym. Wtedy sprawcy spacerując po hali ukradli wiertarkę. Łup schowali w za plecami pasażera wózka inwalidzkiego. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Teraz sprawcy odpowiedzą za kradzieże. Każdemu z nich grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
KPP Ełk*Info z 12.12.2011 r.
Sprawcy wykorzystują każdą sytuację, aby zabrać interesującą ich rzecz, nawet przy pomocy wózka inwalidzkiego.
12 grudnia 2011 roku około godz. 13.22 dwóch nieznanych sprawców ukradło wiertarkę z jednego ze sklepów przemysłowych w Ełku na ul. Cieplej. Wartość start to blisko 700 zł. Całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości sprawców.wtorek, 16 sierpnia 2022

Akcja charytatywna (21.08)

Komentarze (12)

grajewiacy hahahahahahaha

jak zwykle przypał grajewiacy robią ;/

Pytanie brzmi: Czy wózek to tylko rekwizyt złodziejski, czy jeden ze sprawców jest rzeczywiście inwalidą?

napewno skonfiskują im wózek inwalidzki

Jaka flaszka to były 4flaszki jim bem ha ha a ten wuzek to nie rykwizyt kumpel naprawde chodzic nie moze

Hej grajewiak wiesz chyba co zrobic z tym ochroniarzem .pozdrowienia

Ruszyć gówno to bendzie śmierdzieć

mam pytani czy w grajewie mozna sie zarazic wszami bo w elku mozna bylem 2 tygodnie temu i sie zarazilem syf kila i mogila

Taka jest prawda prawda czy ktos mi moze pomuc bo niewiem jak sie pozbyc tego paskuctwa elk i jego dołek hehe

Ja tak samo byłem miesionc temu na dołku w elku i sie zaraziłem tym paskuctwem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.