sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 8088 wyświetleń

Na emeryturę do Białegostoku?

Amerykański portal internetowy "Insider Monkey" radzi swoim czytelnikom, żeby na starość przenieśli się do Polski, a emeryturę spędzili najlepiej w Białymstoku.

Miasto zajęło pierwsze miejsce w rankingu 10 polskich miast, najlepiej, zdaniem "Insaider Money" nadających się do tego, aby spędzić w nich emeryturę.

10 Best Places to Retire in Poland

Zdaniem Amerykanów, Polska jest pod tym względem świetnym krajem, ze uwagi na atrakcje turystyczne – morze, góry, jeziora. Jednak to, co czyni nasz kraj szczególnie atrakcyjnym w oczach dziennikarzy portalu, to historia i wielokulturowość Polski. - To miejsce spotkania kultur, zwyczajów, ideologii i mentalności - piszą na portalu.

 

Spośród dziesięciu wybranych dla emerytów polskich miast, zdaniem dziennikarzy, najbardziej atrakcyjnie przedstawia się Białystok. Zajął on pierwsze miejsce, gdyż, jak twierdzi amerykański portal "jest najbezpieczniejszym miastem w Polsce i dość przystępnym, aby spędzić w  nim emeryturę

 

 

za onet.pl

Komentarze (6)

No ładnie, że polska, a zwłaszcza nasze Podlasie ktoś umiał docenić pozytywnie.

A PO i Nowoczesna nie doceniają Podlasia! Dlaczego?

Tak, tak. Fajne miejsce dla emeryta, ale..............z amerykańską emeryturą!

Amerykanie nie uwzględnili chyba wszystkich cech Podlasia, choćby kolejek do lekarza, rehabilitanta czy innej infrastruktury niezbędnej dla emeryta.

do obserwatora; w Białymstoku masz zagłębie lekarzy, także tych kolejek do lekarzy to nie ma, mówimy prywatnie a nie państwowo, a i tak z czasem sprywatyzują te szpitale jak za granicą.Białystok ładne, spokojne miasto..

Białystok super miasto, niedługo będzie nowa droga na Warszawę z Białego będzie SUPER

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.