niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10494 wyświetleń

Multimedialna pracownia

Od września 2008 r. w Szkole Podstawowej w Szczuczynie funkcjonuje multimedialna pracownia językowa. W skład tego zestawu dydaktycznego wchodzą 24 stanowiska uczniów zaopatrzone w słuchawki i mikrofony, magnetofon, nagłośnienie pracowni w postaci głośników zewnętrznych oraz pulpit sterujący nauczyciela. Pracownia multimedalna umożliwia bezpośrednią komunikację nauczyciela z uczniem, niezmiernie ułatwia pracę na lekcji poprzez możliwość pracy indywidualnej, w parach oraz w grupach. Bardzo praktycznym zastosowaniem jest możliwość współpracy z innymi urządzeniami multimedialnymi takimi jak komputer, projektor multimedialny, odtwarzacz DVD, telewizor itp.

Praca na lekcji w nowoczesnym laboratorium językowym jest znacznie przyjemniejsza i podnosi efekty kształcenia, uczniowie są bardziej zmotywowani do nauki i chętnie uczęszczają na zajęcia.

 

Komentarze (3)

ehh a juz myslalam ze moze cos wkoncu w średniej szkole w szczuczynie ale sory zapomnialam tam nic sie nie dzieje uczniowie traca czas na ta szkole

dokładnie ja tez straciłem tam 4 lata zebym wiedział to juz dawno bym zaczoł pracowac tam gdzie pracuje bo juz dawno sie mnie pytali ale na szczescie juz skonczyłem ta bude i zarabiam 4500zł pozdrawiam

to gdzie ty pawle pracujesz????????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.