Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11228 wyświetleń

Msza za zmarłych nauczycieli

6 listopada br. w kościele pw. Świętego Ojca Pio w Grajewie odbyła się Msza Święta za zmarłych nauczycieli i pracowników oświaty.

 
Kolejny raz odbyła się Msza Święta w tej intencji, zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 4 oraz parafię pw. Św. Ojca Pio w Grajewie. W trakcie uroczystego nabożeństwa zabrzmiały nazwiska zmarłych nauczycieli i pracowników odczytane przez przedstawicieli placówek oświatowych.

Niektórych wymienionych wielu nie znało, ale na listach znalazły się te osoby, które nie tak dawno mijaliśmy na szkolnych korytarzach czy ulicach miasta - ś.p. Renata Dudaryk Randzio, Grażyna Konopka, Renata Jarząbek, Krystyna Haraburda i inni. Tym, którzy odeszli uczestnicy, wspólnie modląc się, złożyli hołd za ich pracę na rzecz młodych i swojej małej Ojczyzny. Zapalony symboliczny ogień, piękna oprawa muzyczna, obecność pocztów sztandarowych w gali, skupienie i zaduma zebranych oddawały podniosłość chwili.fot. e-Grajewo.pl

zobacz:
> Msza za zmarłych nauczycieli (2012-11-07)

> Msza za zmarłych nauczycieli (2011-11-04)

 

 

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (4)

Bardzo piękna Msza Św. i oprawa, ale uroczystość ta powinna odbywać się w większym Kościele, np. Św. Trójcy, tam wszystkim jest bliżej i więcej miejsca.

rzeczywiście pięknie brzmi to śpiewanie chórku "wieczne odpoczywanie..." - ciary; smutno ale hołd oddany!

Aga a Ty tańczyć chcesz w kościele że Ci mało miejsca?pewnie mieszkasz na centrum to masz bliżej..każdy kościół ma inne uroczystosci organizuje,w Trócy jest 11 listopada i 3 maja i chyba wystarczy

PIĘKNA Msza św. ANIELSKIE śpiewy. Dziękuję !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.