sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

Msza za zmarłych nauczycieli

MSZĄ UCZCZONO ZMARŁYCH PRACOWNIKÓW OŚWIATY

Od kilku lat dobrą tradycją w życiu Grajewa jest msza święta za zmarłych nauczycieli i pracowników oświaty organizowana przez Parafię św. Ojca Pio i Szkołę Podstawową nr 4 im. H. Sienkiewicza. Na mszy w piątek 5 listopada obecne były poczty sztandarowe placówek oświatowych i Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Przybyły też delegacje szkół, emerytowani nauczyciele, pracownicy administracyjni, władze samorządowe miasta i powiatu. W jej trakcie homilię wygłosił proboszcz parafii św. Ojca Pio ks. Mariusz Stawierej. Po niej przedstawiciele placówek oświatowych czytali nazwiska zmarłych, którzy w nich pracowali i poświęcali swój czas na edukację wielu pokoleń. Lista ta z każdym rokiem jest coraz dłuższa. Po odczytanej liście przed ołtarzem zapalano symboliczne znicze pamięci. Ponadto delegacja młodzieży szkolnej zapaliła znicz ku czci zmarłych uczniów.

WJ

 

piątek, 27 maja 2022

Dzień targowy 27.05.22 r.

piątek, 27 maja 2022

"Kleszczowa" mapa

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.