wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 7048 wyświetleń

Msza z modlitwą o uzdrowienie

Msza z modlitwą o uzdrowienie
Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie 25 kwietnia 2017 par.pw. Św. Ojca Pio w Grajewie rozpoczynamy wspólnym śpiewem godz. 17:45.
Oprawa liturgiczno muzyczna wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Grajewa
 

Szansa a nie zagrożenie

We Mszach świętych z modlitwą o uzdrowienie należałoby widzieć bardziej szansę niż zagrożenie. Są one z pewnością wyrazem zdrowego zmysłu wiary ludu Bożego, który właśnie w Eucharystii szuka doświadczenia autentycznego spotkania z Chrystusem jako Zbawicielem i Lekarzem ciał i dusz ludzkich.

fragment artykułu , którego całość można znaleźć na naszej stronie http://odnowa-rafael.pl/?page_id=4939

Komentarze (10)

będę mam nadzieje,że w końcu mnie uzdrowi,bo jest ciężko

Chwała Panu, że takie msze u nas są i można w nich uczestniczyć.

nie wierzę w to o uzdrowienie

Ja też nie wierzę. Szkoda, że tak to nie działa!

Ludzie malej wiary 😩

A ja wierze bo zawsze mnie na nich gleboko dotyka i uzdrawia ☺Dziekuje Ci Panie Jezu I kocham Cie bardzo CHWALA TOBIE NA WIEKI

To prawda, że małej wiary bo Wiara przegrywa z nauką.

"Dam","Rena","Kasia","Katoliczka wierzaca"- bez takich jak wy kosciol kat. nigdy nie doszedlby do bogactw i wladzy ! Moral z tego jest taki-gdyby nie bylo wiary- nalezaloby ja wynalesc- lecz nadmiar jej potrafi skutecznie oglupiac. Wiara czyni cuda- ale nie ma to nic wspolnego z religia !
Komentrarze moje rzadko sa publikowane-lub wcale, poniewaz nie sa zgodne z "prawem koscielnym" panujacym w Polsce- ktore wraz z KK ustanawia partia kaczystow-czyli PiS !

Szanowni Panstwo, po co nam szpitale i osrodki zdrowia, skoro mozna sie dzisiaj w kosciele "wyleczyc".... najlepszym przykladem pacjenta "cudownie uzdorowionego" jest "Katoliczka wierzaca", bierzmy z niej przyklad - zaden lekarz nie bedzie juz potrzebny !

Proponuje msze swieto o uzdrowienie pana Macierewicza zeby w miejsce wiary katolickiej nie wprowadzal wiary smolenskiej

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.