Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 13462 wyświetleń

Msza dla motocyklistów


W kościele w Stradunach 25 kwietnia 2010 roku o godz. 15.00 (niedziela), odbędzie się Msza Święta. Nastąpi również poświęcenie maszyn oraz przejazd do Ełku przez Malinówkę, Bałamutowo, Woszczele i Siedliska - oczywiście zgodnie z zasadami ruchu drogowego.

Mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ks. Józef Kącki - zapalony miłośnik motoryzacji, jeden z pierwszych duszpasterzy z Ełku i dalekich okolic, który zaraz po wojnie na motorze docierał z posługą duszpasterską w dalekie zakątki ówczesnego powiatu ełckiego. Wszystkich zainteresowanych motocyklistów z Grajewa i okolic zapraszamy na zbiórkę na parkingu przy sklepie Lidl w dniu 25.04. br. o godz. 13.30, skąd wyruszymy do Ełku i z ełcką grupą udamy się do Stradun. (Krzysztof)
Komentarze (7)

skuterami bedzie mozna smialo jechac ? bo nie wiem czy sie wybrac skuterem bo jesli beda szybko jechac to skuter wiecej nie wyciagnie jak 80

do moto: wyjedz ze dwie godziny wczesniej ;)

będziemy jechać 30 km/h

szybko raczej nie będziemy jechać bardziej w grupie tzw nie każdy może będzie chciał prędzej pojechać

A mnie cieszy, że z roku na rok motocykli i skuterów w naszych okolicach przybywa. Miło popatrzeć na całe kolumny sprzętów ;)

Wyrazy szacunku dla Krzysztofa za piękny widok na parkingu przy LIDL-u

a gdzie foty z tej imprezy????????????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.