czwartek, 2 lutego 2023

Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 5970 wyświetleń

MRM i samorządy uczniowskie

We wtorek 8 grudnia 2015 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Grajewie, odbyło się spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta Grajewo z Samorządami Uczniowskimi Grajewskich Szkół.

Głównym celem tego przedsięwzięcia było wspólne omówienie dotychczasowych działań oraz zebranie propozycji dotyczących działań względem Grajewskiej Młodzieży. Samorządy Uczniowskie zaproponowały między innymi zorganizowanie Festiwalu Kolorów oraz Baniek Mydlanych, wsparcie wobec schronisk dla zwierząt, kontynuację znanego w Grajewie koncertu Hip-Hopowego "Młode Wilki", wycieczki edukacyjne, turnieje charytatywne czy też murale miejskie.

Młodzież wyraziła także chęć tworzenia cyklicznych spotkań z Młodzieżową Radą Miasta Grajewo oraz nawiązała pełną współpracę z MRM Grajewo.

fot. MRM

 

wtorek, 31 stycznia 2023

Morsy zagrały z WOŚP

Komentarze (6)

Co to za pomysł z tą mrm? Idiotyczny.

aga, zwykły hejter w sieci, normalka :)
Takich ludzi darzę ogromną nienawiścią, bo co by się nie działo to i tak ludzie KRYTYKUJĄ.
Grajewska mentalność społeczeństwa, pff...
PS. Idź być bananową Agnieszką gdzie indziej.
Pozdrawiam! :)

Panie M spokojnie :> Nie wypada aby tak wysoko postawiona osoba wypowiadała się w ten sposób.

prosze mi powiedziec, co ta rada do tej pory takiego zrobila?

młodzież nie zna odpowiedniego ubioru do urzędu, na rade w dresach przychodza

aga, czy ja wiem czy idiotyczny? Sądzę, iż obecnie Władze Samorządowe Grajewa mają ogromne wsparcie i pomoc od młodzieży. Wielu z Nich ma wizję i chce zmienić losy każdego Grajewianina, by coś się działo, by mieć perspektywy. Chyba nikt nie chce by Grajewo pozostało szare i ponure, nie warto "hejtować", tylko podnieść się spod biurka i zastanowić się co ja mogę zrobić by Grajewo było lepsze nie tylko dla młodzieży ale i mieszkańców, a przy okazji docenić ich kreatywność i trud włożony w dokonania. Pozdrawiam! :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.