Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10640 wyświetleń

MRI w Wojewodzinie

Młodzieżowe Rady Internatów i Burs obradowały w Wojewodzinie

Internat Zespołu Szkół w Wojewodzinie gościł w piątek i sobotę ( 2-3.10.2009) młodzież z całego województwa podlaskiego mieszkającą w bursach i internatach. Tematyka zajęć oscylowała wokół zagadnienia wpływu działań młodzieży na jakość ich życia w tych placówkach. Młodzież proponowała zadania do pracy Młodzieżowym Radom Internatów i Burs. Jednocześnie, Ci młodzi ludzie, musieli wskazać drogę realizacji każdego z tych zadań.  Propozycjom przysłuchiwali się uważnie opiekunowie Zarządów Samorządów, których zadaniem było podpowiadanie właściwych rozwiązań i umacnianie młodzieży w przekonaniu o ich dużych możliwościach w zakresie samorządności. Oprócz pracy w programie znalazły się podchody, ognisko, dyskoteka i wycieczka edukacyjna do MLEKPOLU  - informuje mgr Zdzisław Choynowska  kierownik internatu ZS w Wojewodzinie

Kadra Pedagogiczna Internatu Zespołu Szkół w Wojewodzinie po raz kolejny zapewniła atrakcyjny program konferencji i profesjonalne podejście do jego realizacji.

poniedziałek, 26 września 2022

LXIV sesja Rady Powiatu (30.09)

poniedziałek, 26 września 2022

Ełk: zaginął Youssef Elhouil

Komentarze (4)

no no fajnie pozdro dla Karoliny G

Fajni ludzie fajna konferencja ... Super zabawa i oczywiscie dyskoteka pierwsza klasa =))

Ślicznie moje kochane dziewczynki wyglądacie tesknie za Wami i za interkiem:)
Pozdrawiam serdecznie

Konferencja bardzo udana swietni ludzie;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.