wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 13798 wyświetleń

MPO Białystok od 1 I

Grajewo
Od 1 stycznia 2006 roku. nieczystości stałe z posesji komunalnych- mieszkalnych wywozi MPO Białystok.


Na obradach XXXV zwyczajnej Sesji Rady Miasta, które odbyły się 05 grudnia 2005
głos w tej sprawie  zabrał właściciel firmy świadczącej usługi wywozu śmieci p. Górny. Stwierdził on, że większość mieszkańców jest przekonana co do konieczności wywozu śmieci; ma odczucia, że jego firma (pomimo, że on jest Grajewianinem) jako prywatna była zwalczana po pojawieniu się na rynku, a teraz jest zaniepokojony wydawaniem zezwoleń na podobna działalność firmom (molochom) z zewnątrz. Wyjaśnił, iż rzecz dotyczy wygrania przez MPO Białystok - niską ceną - przetargu na wywóz nieczystości stałych w Grajewie (podatki zostaną w Białymstoku). p. Górny wyraził obawę, że sytuacja wpłynie niekorzystnie na miejscowe przeds. w tym PUK.


Obawy wyraził również dyrektor PUK - p. Gryn, który poinformował, że firma zatrudnia 60 osób, a samych podatków w sumie odprowadza ponad 130tys.zł. Uważa, że problematyczne jest "wpuszczanie wilka do owczarni", bo zwycięzca przetargu narzucił ceny dampingowe i źle się to dla miasta może skończyć.e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (14)

Skoro firma zaproponowała ceny dumpingowe to można było złoży protest od decyzji zamawiającego, a nie gadać i gdybać

Myslalem ze moze cos sie zmieni po zmianie wladzy na gorze. Lecz jak widac nie wszystkim zalezy aby zmniejszyc bezrobocie w Grajewie .Czy to nam radni obiecali przy wyborach- nalezaloby pamietac o tym przy nastepnch wyborach szacowni Grajewianie

Coś w tym jest.

Niestety na układy nie ma rady . Po wyborze nowych władz miało zmienić się i w mieście i w powiecie. Co się zmieniło? Tylko płace ... Pozdrawiam.

Radni podnosili tę sprawę na komisjach i sesji.Nie mają natomiast wpływu bezpośredniego na przetargi i P. Dyr.ZADM, napewno ma wpływ burmistrz. sprawa podobnież będzie poruszana jeszcze raz na komisjach, tak mówiono na sesji.

W Jedwabnem usługi świadczy z Komunalny Zakład Budżetowy

w Grajewie stawia się na rozrywkę, a nie na inwestycje i zwiększanie ilości miejsc pracy zatrudnia się tylko znajomych i kolegów

Jak pan prezes PUK był zastepcą burmistrza to sam wpuścił ,,wilka do owczarni'' PGK Gołdap - dawnego kolegę partyjnego po fachu do układania polbruku po dampingowych cenach. Co miały powiedzieć firmy grajewskie? Teraz sam jest po drugiej stronie prezesem firmy i zmienia myslenia, bo mu nie na reke zdrowa konkurencja...

Już niebawem wszystko się zmieni. Zostało jeszcze pół roku. I nastaną nowe, lepsze, czasy. Zapraszamy do urn!!!!

Jeżeli chcecie podyskutować na temat wygranego przetargu przez firmę z poza Grajewa, zaopznajcie się z prawdziwymi faktami i z ustawą o zamówieniach publicznych .

Ty Nadchodzący to zdradz nam jakie to czasy i kto nadchodzi?

Ciekawi mnie kto za ten bałagan moim zdaniem odpowiada.W takim mieście jak Grajewo są układy i układziki.Tu się wszyscy znają i jeden drugiemu musi pomagać.Z tą pomocą to jest różnie.Jak masz plecy to załatwisz wszystko i wszystkich.Dla przykładu podam zatrudnianie radnych i ich rodzin w zakładach podległych Burmistrzowi.Co zaś tyczy się MPO to faktycznie jest monopolista i za parę miesięcy wykończy PUK i Pana Górnego.P ogłoszenju upadłości tych zakładów podniesie ceny że nam mieszkańcom w głowach się poprzewraca.PROSZĘ SZANOWNYCH MIESZKAŃCÓW BĘDĄ WYBORY I MUSIMY NASZCH;dobroczyńców; ZA TAKIE POSUNIĘCJA ROZLICZYĆ.

U nas w Grajewie zawsze są jakieś jaja.Wiadomo nie od dziś że miastem rządzą radni.To właśnie dzięki nim będziemy mieli usługi MPO z Białegostoku.To właśnie oni obsadzają stanowiska swoimi osobami lub rodziną.
Jeden Radny tak się rozpędził że obsadził swego syna w zawodzie o którym nawt mu się nie śniło...w ZWiKu?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.