niedziela, 21 kwietnia 2024

Sport

  • 10 komentarzy
  • 11129 wyświetleń

Może jednak III liga?

Media znów podejmują temat pozostania drużyny Warmii Grajewo w III lidze piłkarskiej.

- Może być tak, że za dwa, trzy dni będą jakieś decyzje z PZPN, ale to nic pewnego. Znów pojawiła się nutka nadziei. Nie jest to takie proste. Środki jakimi obecnie dysponujemy mielibyśmy również będąc w III lidze. Zawodnicy na dzień dzisiejszy wiedzą i zdają sobie z tego sprawę, że nie otrzymają w związku z tym nic więcej. Mamy w planach ewentualne premie meczowe za grę na boisku. Pieniądze można by „wydeptać, wyciskając z siebie trochę potu i podjąć je, bo leżą one na murawie boiska”. Kiedy jednak są wyniki sportowe potrzeby też są większe, a tym samym nakłady – dla e-Grajewo.pl Tadeusz Siejewicz trener Warmii Grajewo (foto).

e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

a ja bym wolal IV lige sytuacja jest nie zaciekawa w klubie i wogle...chyba kazdy wie o co chodzi...niech chlopaki sie ograja ze soba i walcza o 3 lige sami...to bedzi lapsze wyjsci moi zdaniem....to juz nie ta Warmia a szkoda :(...no ale patrzac na wyniki sparingow nie jest zle...chlopaki trzymam za was kciuki gdzie byscie nie grali :) bedzie dobrze!!!!!!!

A JA chciałbym aby była nadal III liga trudno przegrywaliby ale ograliby się troszkę a klub do końca roku zaoszczędziłby pare złote a w przerwie zimowej trener mógły dokonać kilku zmian i może utrzymalibysmy się w III lidze . Lepiej grać z ŁKS czy Wigrami niż Kamieniarzami z Kolna . Zobaczymy co jutrzejszy sparig z Wigrami pokaże WARMIA GRAJEWO

musi być czwarta liga ludzie całe podlasie sie smieje jak graliśmy w 3 lidze.

macsa chyba sie z ciebie smieja debilu!

jeeedziem. nawet w IV lidze naszej Warmii sie nie wstydze. sie zapowiadaja ciekawe wyjazdy w III lidze Iława Suwałki Łomza Mexyk Mława. pozdro dla psycholi

WARMIA to nie piłkarze, WARMIA to nie prezes i dyrektor. WARMIA to kibice. III liga prawie nasza a prezes od jutra bedzie na urlopie!!!

warmia to kibice -aleś zapodał -no to zabierz wszystko inne, usiadź sobie na tym rozbabranym stadionku i krzycz sobie oleee, olllee! ale jazda...

ole:
chyba ci się z corridą pomyliło ...

jeżeli jest szansa na grę w III lidze to trzeba ją wykorzystać,być może w tym składzie się utrzymamy bo gwiazdy co zrobiły.

warmia musi być w III lidze poco ma grać z cieńasami

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.