czwartek, 30 maja 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 4321 wyświetleń

Mońki. Wybił kamieniem szybę w komendzie

Mieszkaniec Moniek wybił szybę w budynku Komendy Powiatowej Policji w Mońkach. Ten czyn nie pozostał bezkarny. Mundurowi szybko ustalili, kto za tym stoi. 31-latek teraz za swój czyn odpowie przed sądem.


Wczoraj w nocy nietrzeźwy mieszkaniec Moniek wracający do domu rzucił szklaną butelką w kierunku budynku Komendy Powiatowej Policji w Mońkach. Trafil w szybę okna świetlicy, którą wybił i uciekł. Całe zdarzenie nagrała kamera monitoringu. Nagranie to pozwoliło funkcjonariuszom ustalić wygląd sprawcy. Już w południe wpadł w ręce policjantów patrolujących ulice w Mońkach. Był zaskoczony i nie spodziewał się, że jego czyn "wyjdzie na jaw". Okazało się, że to 31- letni mieszkaniec Moniek, który za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Za zniszczenie mienia grozi mu teraz kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

środa, 29 maja 2024

Latarnik wyborczy 2024

Komentarze (5)

Chyba ma ojca szklarza

Czepiam się, ale w końcu czym wybił, kamieniem, czy butelką? ;)

za glupote sie placi ...

Po prostu debil i niech odpowiada za to co zrobil. A co jak by kogos zranil albo nie daj Boze udezyl z taka sila ze by zabil.

Tylko patologia ma problemy z policją.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.