Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 11793 wyświetleń

MOL w PG3

Zakończono już komputeryzację biblioteki szkolnej PG3. W praktyce oznacza to, iż prawie wszystkie dokumenty, wykazy, ewidencje itp. prowadzone są w jednolitej komputerowej bazie danych programu MOL OPTIVUM. Dzięki komputeryzacji biblioteka stała się bliższa
czytelnikowi " zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Każdy zainteresowany posługując się internetową przeglądarką witryny WWW.gimnazjum3.grajewo.com (link zasoby biblioteki) może korzystać z danych naszego katalogu bibliotecznego i śledzić dostępność poszukiwanych pozycji książkowych. Poza tym nasi czytelnicy mają również dostęp do własnych kont, dzięki czemu mogą na bieżąco kontrolować swoje wypożyczenia - w tym terminy zwrotów wypożyczonych książek.
Od tego roku szkolnego wszystkie klasy pierwsze w ramach lekcji bibliotecznych przeprowadzanych w pracowni informatycznej będą miały możliwość nabycia umiejętności praktycznych w posługiwaniu się elektronicznymi katalogami MOL-a. Pozostali uczniowie w miarę zainteresowania mogą liczyć na instruktaż obsługi bezpośrednio w bibliotece.
Nauczyciele i uczniowie, którzy chcieliby mieć wgląd do swojego konta bibliotecznego proszeni są o kontakt z biblioteką w celu ustalenia tymczasowego hasła pierwszego logowania.

PG3

wtorek, 6 czerwca 2023

Odlotowe Suwałki AIR SHOW 2023

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Wojewodzin. "Bal Pożegnalny"

Komentarze (2)

no, bo pg3 jest the best

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.