Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 6945 wyświetleń

Moje Miasto Szczuczyn

Moje Miasto Szczuczyn


„Moje Miasto Szczuczyn” – pod taką nazwą, w minioną sobotę, 5 lipca w Szczuczynie odbyła się impreza integracyjna rozpoczynająca sezon wakacyjny. Tego dnia na mieszkańców regionu czekało wiele atrakcji. Już od południa sympatycy szachów mogli uczestniczyć w Turnieju Szachowym i zmierzyć się w walce o Puchar Burmistrza Szczuczyna. W tegorocznym turnieju miano najlepszego szachisty Szczuczyna zyskał pan Wojciech Kaczyński.
Tego dnia, w centrum miasta po raz kolejny powstało „wesołe miasteczko”, w którym uciech, zabaw i radości zaznać mogli najmłodsi mieszkańcy gminy. Natomiast w godzinach popołudniowych rozbrzmiała muzyka na scenie rozstawionej na ul. Kościelnej. Muzyczną część festynu rozpoczęły występy zespołów z Miejskiego Domu Kultury w Szczuczynie. Jak co roku nie zabrakło też występu Eli Nagel – uczestniczki programów telewizyjnych „The Voice Of Poland” oraz „Bitwy na Głosy”. Tym razem wokalistce towarzyszył zespół Empty Box. Następnie na szczuczyńskiej scenie wystąpił zespół B-QLL grający popularną w ostatnim czasie muzykę disco – polo. Gwiazdą wieczoru był Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem, który przez 2 godziny umilał czas publiczności. Niesamowity klimat stworzył też występ utalentowanych dj-ów: Kalwi&Remi, którzy sprawili, że zarówno pod sceną jak i na scenie publiczność szalała. Tradycyjnie przed północą na niebie rozbłysły fajerwerki.
Niniejsza impreza zorganizowana została przy współfinansowaniu ze środków unijnych pozyskanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.'

Dziękujemy za wspólną zabawę. Do zobaczenia na kolejnych festynach!

 

Komentarze (5)

No tym razem festyn się udał, pogoda dopisała, wesołe miasteczko, gwiazda wieczoru, zespoły no i oczywiście zajebiście fajerwerki. Warto było przyjść i pobawić się. Gratulację dla organizatorów:)

Dlaczego nie ma zdjęć z występów zespołów z MDK? To za małe gwiazdy, żeby dostąpić tego zaszczytu?

A co na to wszystkie te zgorszone i oburzone miejscem lokalizacji, mieszkanki ul. Kościelnej?

Tu nie chodzi że są małe gwiazdy po prostu zdjęcia z MDK robi pan Szabelski

Na tej stronie poniżej w zakładce Szczuczyn: "Dni Szczuczyna 2014" jest nieco więcej informacji i zdjęć - nie tylko zespołów z domu kultury. A jeśli nie, to na stronie domu kultury:www. mdk.szczuczyn.pl/Imprezy

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.