Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 13286 wyświetleń

Modernizacja "świateł"

W wyniku zmiany przepisów okazało się, że niektóre sterowniki sygnalizacji świetlnej nie spełniają określonych norm. Tak też było do 19 października br. w Grajewie, kiedy to na kilka godzin wyłączona zastała sygnalizacja na Placu Niepodległości. Firma z Krakowa na zlecenie GDDKiA dokonuje w regionie modernizacji i wymienia sterowniki na urządzenia nowej generacji, które będą mogły pracować nawet w sieci, co dzieje już w niektórych miejscach.

- Dzisiaj w Grajewie wymieniamy sterownik sygnalizacji ulicznej na nowoczesny (EC 2), czyli m. in. mniej awaryjny, z lepszymi zabezpieczeniami. Zasady bezpieczeństwa wymagają, abyśmy wykonali swoje zadanie bardzo solidnie, dlatego musi to potrwać. – mówi kierownik  Mariusz Podoba.

Grajewscy funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego dopilnowali, by duży ruch pojazdów odbywał się płynnie i bez niepotrzebnych niespodzianek.

e-Grajewo.p

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (10)

policjant kierujacy ruchem byl dzis atrakcja dnia. widzialam jak mu ludzie zdjecia robili i nie byla to ekipa e-grajewo.. niektorzy tez bali sie przejechac przez skrzyzowanie i wybierali objazd ulica dolna - nieufnosc w stosunku do "wladzy" znow dala o sobie znac;)

zdjecia bardzo ladne jechalem z pracy po 14 dopiero policja sie zjawila jak cale miasto bylo zakorkowane.

o co chodzi z ta modernizacją

A może władze pomyslałyby o światłach na innych skrzyzowaniach - to ciezko tak wymysleć

hehe dobre dobre ;p no wlasnie a moze na innych skrzyzowaniach swiatła jeszcze??

Tylko jedne światła w mieście a już taki cyrk . Pomyślcie co by było jak na każdym skrzyżowaniu byłaby sygnalizacja.ha ha ha ha ha..........

Kiedy skrzyzowanie Kolejowa Piłsudskiego Szkolna i Konopska - zostanie w końcu zrobione-. Na skrzyzowaniu zupełnie nie można jeździć. Coraz wiekszy ruch ,coraz wieksze problemy. Na co czekaja Władze Grajewa grajewa. Światła na Konstytucji z W. Polskiego potrzebne

a co wlasciwie zmodernizowali?

"kierowca" masz 100% racji. POPIERAM.
Dodałbym jeszcze kolejne światła przy rynku.
We wtorki i piątki, wiadomo co tam się dzieje.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.