środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 18 komentarzy
  • 11614 wyświetleń

Modernizacja targowicy

Do środy 24 maja br. w Urzędzie Miasta można jeszcze składać ofertę do przetargu na wykonania remontu nawierzchni parkingu przy ul. Dwornej. Zwycięzca przetargu zmodernizuje plac handlowy.

- Na dzień dzisiejszy pobrano 5 specyfikacji i tyle jak na razie spodziewamy się ofert - mówi Bogdan Wojsławowicz, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej UM Grajewo.

Przetarg na wykonanie remontu na początku maja br. ogłosił burmistrz miasta. Inwestycja ma związek z przeniesieniem targowicy miejskiej z ul. Kopernika na ul. Dworną.

- Docelowo chcemy aby handel odbywał się na ul. Dwornej. Oprócz miejsca dla sprzedawców na tej ulicy stworzymy, również parking - dodaje Bogdan Wojsławowicz.

Jeśli przetarg oraz remont przebiegną zgodnie z planem, inwestycja na ul. Dwornej zakończy się pod koniec czerwca br.


e-Grajewo.pl

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (18)

Żądamy Chodnikóww na Dwornej -Grajewo jedyne miasto na Podlasiu bez Chodników. Brawa za to dla Burmistrza M. Grajewa

P. Burmistrzu

Chodników brak w całym mieście Grajewo - a jesli już są to zazwyczaj prowadzą do nikąd
- oś Szkolna
- ul. Wiktorowo
- oś Piaski
- Oś Północ
-Oś Huta
-ul. Ekologiczna
-ul. Konopnicka
-ul. Targowa
-ul. Konstytucji ( do Ekologicznej )
Większość ulic GRAJEWA nie ma chodników
lub ma tylko ich fragmenty. Rozumiem że Pan Burmistrz jeździ samochodem -więc mu one noe potrzebne, ale szczególnie naszym dzieciom idącym do szkół bardzo by sie przydały.( Chociaż w modzie jest powiedzenie - że należy dać dzieciom skrzydła , ale nie o to w tym chyba chodzi. )

To fakt zblizaja sie wybory ,czas zaczac cos robic np.wykonac remont nawierzchni parkingu. wyborca

No to niech się te wybory chociaz raz w roku odbywają:-)

Oby coś ciekawego na miejscu obecnej targowicy powstało - bo wstyd przed przyjezdnymi.

Mam nadzieje ze z Kopernika zniknie ten postrach miasta, a na dzialce, miasto bedzie moglo dobrze zarobic!

nareszcie ktoś pomyślał

No i powoli ten portal zaczyna się "wygaszać", spada ilość komentarzy, zainteresowanie, nie wzbudza już takiej emocji i ciekawości, dlaczego? "Sterowanie opinią publiczną" nigdy nie wychodzi nikomu na dobre. Próby oddziaływania na posty, komentarze, autocenzura dają efekt, w którym e- Grajewo jest postrzegane, jako "ramię" informacyjne urządów miejskiego i powiatowego. Na początku daliście mieszkańcom namiastkę trybuny, swobody komunikacji, nawet tej jednostronnej, ale zawsze. Zgoda, część obrażliwych, wulgarnych komentarzy trzeba ograniczyć; tych wolnych od nazwisk i pełnej identyfikacji osób - NIE. Dziękujemy za współpracę. Kończymy i już!

Dopuście do władzy tylko Pana Sz.. to zobaczycie drogi. Przecież największymjego zarzutem jest to że obecny Burmistrz inwestuje tylko w drogi i szkoły. Sam ma własny domek z ogrodem i wiem jak trudno jest inwestować i modernizować jak się nie ma pieniędzy.Muszę wybierać co pilniejsze. Sądzę że tak samo jest z mistem. Wiem też że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Człowiek kierujący miastem musi dokonywać wyborów tak samo jak każdy gospodarz.

wlasnie,usuwane sa komentarze,jak tak dalej pojdzie,to my dziekujemy,zlikfidujcie strone grajewo,jak nie mozna wyrazic swojej opinii

Prawdę Pan Napisał Panie Grajewianin , dziwne , że to Panu cenzura wprowadziła na portal . Jak pisałam nieraz prawdę o tym ,,,,,,,,,,,,,,,,,,ze stworzył burmistrz tylko swoje towarzysto
adoracyjne , wypowiedzi mówiące prawde nie były w portalu ukazane. Niewygodni Radni byli /karani/

ŻĄDAM PRZEMALOWANIA JEŻY NA ZIELONO I DYSTRYBUCJI DESZCZU TYLKO PODCZAS LEKCJI W SZKOLE!

Wizytówka miasta zapóżno Panie burmistrzu , ale wybory sie zbliżają

kolejna głupota a tak jak jest nie moze byc

Właśnie gdzie są chodniki? Na osiedlu Piaski nie ich prawie w ogóle. Na ulicy Ełckiej głównej ulicy miasta od sklepu "Alina market" do wyjazdu z miasta na Mazury chodnik w niektórych miejscach jest tak zniszczony ze chodzi się prawie po piasku!

dla Bety od Grajewianina

Dzięki za wsparcie - musimy walczyć razem-pisać i mówić mówić i pisac- może Burmistrzowi i jego ekipie adoracyjnej - zbrzydnie i ze wstydu ( ale oni nie maja wstydu-niestety ) coś w końcu zrobią coś- dla tego pechowego Miasta Grajewa . ( Miasto ma pecha od wielu lat do rządzących ). Precz z towarzystwem adoracyjnym.
Brawa dla niewygodnych Radnych-tylko ich mozna szanować.

Pozdrawiam Akusa- właściciela baru na targowisku.

A nie się zawsze wydawało, że targowica, a zatem i handel, odbywaja sie przy ulicy, (ściślej - na placu przy ulicy) a nie na ulicy.
Czyzbym sie myliła?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.