wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

Mobilne Centrum

Mobilne Centrum
Doradcy zawodowi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej przyjechali na specjalne zaproszenie do Grajewa, by po raz pierwszy przeprowadzić zajęcia edukacyjno-informacyjne i warsztaty z zakresu preorientacji zawodowej z młodzieżą szkolną.

ZSM nr 1PROJEKT REALIZOWANY W RAMACH
II EDYCJI RZĄDOWEGO PROGRAMU "PIERWSZA PRACA"

Inauguracja działalności Mobilnych Centrów Informacji Zawodowej rozpoczęła się w całym kraju 11 października br. i była integralną częścią Ogólnopolskich Targów Edukacyjno-Informacyjnych OHP pod hasłem "Z nami sukces jest możliwy".
Adresaci projektu
Mobilne Centra Informacji Zawodowej kierują swoje działania do młodzieży w wieku 15 - 25 lat, a w szczególności do:
- młodzieży zaniedbanej, o zmniejszonych szansach życiowych, pochodzącej ze środowisk niedostosowanych społecznie, z rodzin niepełnych, zubożałych, młodzieży wymagającej oddziaływań wychowawczych i kształcenia zawodowego warunkującego samodzielny start w dorosłe życie;
- absolwentów szkół ponadgimnazjalnych (bądź uczniów ostatnich klas tych szkół, absolwentów wyższych uczelni - młodzieży wykształconej i z pewnymi już kwalifikacjami zawodowymi, zagrożonej bezrobociem bądź bezrobotnej;
- uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów, którzy w czasie wolnym od nauki chcą pracować za pośrednictwem OHP i tym samym poprawić własną sytuację materialną.

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.