Wiadomości

Mobilna zbiórka odpadów

Mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Miasto Grajewo oraz Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Grajewie organizują kolejną już mobilną zbiórkę odpadów wielkogabarytowych, w ramach funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Zbiórka odbędzie się w dniu 15 listopada br.

Osoby chcące oddać odpady takie jak:
- meble (szafki, stoły, wersalki, fotele, etc.);
- sprzęt elektryczny i elektroniczny (telewizory, lodówki, kuchenki gazowe, etc.),

proszone są o zgłaszanie się osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Grajewo lub telefonicznie pod nr: 86 273 08 43, jak również osobiście w siedzibie PUK Sp. z o.o. w Grajewie (ul. Targowa 19) lub telefonicznie pod nr: 86 272 37 65, w celu podania adresu, spod którego odpady mają być zabrane. Odpady należy wystawić w dniu odbioru w widocznym miejscu przed bramą posesji, w sposób umożliwiający ich sprawny załadunek.

Jednocześnie przypominamy, iż odpady wielkogabarytowe można również dostarczać we własnym zakresie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Ekologicznej (naprzeciw oczyszczalni ścieków) w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00.


Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.