Wiadomości

Młodzi kreatywni

Młodzi kreatywni
 
       "Studio kreatywności" jest kolejnym projektem realizowanym przez Środowiskowy Hufiec Pracy w Grajewie, skierowanym do młodzieży naszego miasta i okolic. Beneficjentami projektu są osoby w wieku 15 - 18 lat zakwalifikowanie wedle ściśle określonych kryteriów.  Młodzież uczestniczy w takich zajęciach jak warsztaty umiejętności społecznych, doradztwo i  poradnictwo zawodowe, kurs komputerowy. Atutem projektu jest również możliwość wyrównania braków edukacyjnych podczas zorganizowanych zajęć wyrównawczych z wybranego przedmiotu. Największym zainteresowaniem cieszą się zajęcia kół zainteresowań.

     Do dyspozycji uczestników są warsztaty taneczne, dziennikarskie i plastyczne, prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów. Program przewiduje również zajęcia rekreacyjne, warsztaty VenDo i Gender, a także półkolonie zimowe. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej i trwa od 1 września 2010r. do 30 kwietnia 2011r. - informuje Teresa Maciorowska

poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.