Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 4345 wyświetleń

Mlekpol wsparł Bieg Wilka 2024

Aż 22 biegi dla dzieci, bieg główny i wyścig Nordik Walking, 84 laureatów we wszystkich kategoriach, mnóstwo pozytywnych sportowych emocji i dobrej zabawy – tak w skrócie można podsumować jubileuszową, 25. edycję Międzynarodowego Ulicznego Biegu Wilka 2024. Wydarzenie odbyło się w sobotę 11 maja w Grajewie, przy wsparciu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol.   

 

To już tradycja, że Mlekpol aktywnie angażuje się w Bieg Wilka – jedną z najbardziej znanych imprez sportowych regionu. W tegorocznej edycji wydarzenia zawodnicy zmagali się w kilkudziesięciu biegach w różnych kategoriach wiekowych, na dystansach od 100 metrów do 10 kilometrów.  Ponadto odbył się bieg integracyjny, połączony z  biegiem otwartym dla wszystkich chętnych, i Nordick Walking na dystansie około 3 kilometrów.  

 

Po pokonaniu każdej z tras uczestnicy Biegu Wilka mogli liczyć na pamiątkowe medale, najlepsi zaś otrzymali puchary i biegowe upominki. O regenerację zawodników po wysiłku fizycznym zadbała natomiast Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol – dzięki swojej wysokiej jakości produktom mleczarskim: uwielbianym przez najmłodszych mleczkom smakowym Łaciatym, jogurtom pitnym Milko czy  nowym jogurtom wysokobiałkowym z linii Łaciaty Protein+, które stworzone zostały między innymi z myślą o sportowcach i osobach aktywnych.  

 

– Grajewo to siedziba Mlekpolu, dlatego z tak dużą przyjemnością wspieramy Bieg Wilka – wydarzenie, które nie tylko propaguje zdrowy styl życia, kulturę fizyczną i spędzanie czasu na świeżym powietrzu, ale jest także promocją całego regionu i okazją do integracji w gronie rodziny czy znajomych. W różnych konkurencjach i na rożnych dystansach Biegu Wilka od lat startują zarówno dostawcy, jak i pracownicy Mlekpolu oraz ich rodziny. Dla nas, jako producenta wysokiej jakości produktów mlecznych, Bieg Wilka to także doskonała szansa na zaznajomienie naszych konsumentów z wyrobami, które wspierają ich zdrowie i z racji lokalizacji siedziby Spółdzielni – są na wyciągnięcie ręki. Szczególnie zależy nam na edukacji najmłodszego pokolenia i budowaniu jego świadomości co do tego, po jakie produkty warto sięgać, by zachować zdrowie i formę – przekonuje Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu SM Mlekpol.

 

Wśród oficjalnych gości imprezy znaleźli się Tadeusz Mroczkowski, Prezes Zarządu SM Mlekpol, który wziął udział w kilku dekoracjach laureatów, oraz Dorota Grabowska.

 

 

sobota, 15 czerwca 2024

Droga nr 16 stanie się trasą S16

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (4)

Wspierajmy lokalnych przedsiębiorców!!!

A gdzie zdjęcia pozostałych osób na podium?????

Zgadzam się z Kasią, gdzie zdjęcia pozostałych osób na podium?

Dlaczego organizatorzy dopuścili do wręczania medali radne z PISu. Dosyć na imprezach tego PIJARU.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.