Sport

  • 5 komentarzy
  • 11471 wyświetleń

Mlekpol MOSiR- Oczko B-stok 1:3

PIŁKA SIATKOWA III LIGA
   Przegraną u siebie z UKS Oczko Białystok zakończyli w tym roku ligowe mecze siatkarze Mlekpolu MOSiR Grajewo. Kibice obejrzeli niezłe spotkanie, a w pierwszych trzech setach oglądali zacięte wyrównane spotkanie z obu stron w którym wiele razy na tablicy wyników widniał remisowy rezultat. A w końcówce tych setów były wielkie emocje.
   Gospodarze w każdym secie na początku dawali wielkie nadzieje dla kibiców, że wygrają z osłabioną drużyną gości (przyjechało tylko ośmiu zawodników i nie grał nikt na pozycji libero). Od początku zawsze przeważali i mieli lekką przewagę. Młodzi zawodnicy z Białegostoku ciągle ich gonili. Jednak w końcówce pierwszego i trzeciego seta okazali więcej opanowania i wygrywali. W czwartym secie coś się zacięło u gospodarzy i po wielu prostych błędach oddali punkty gościom. Tym samym popsuli świąteczny nastrój w zespole i u kibiców.
                                                                                                                                            WJ
MLEKPOL MOSiR GRAJEWO – UKS OCZKO BIAŁYSTOK 1 : 3 (23:25 ; 25:23 ; 23:25 ; 17 ; 25)
MLEKPOL: Bogusław Wszeborowski, Jakub Wszeborowski, Marcin Tyszkowski, Artur Szlaga, Adam Odlanicki, Adam Rydzewski, Mirosław Mieczkowski – libero oraz Przemysław Borawski, Jarosław Olszewski i Marek Adamkiewicz – grający trener.
OCZKO: Marcin Mołs, Dawid Brodowski, Piotr Pałkiewicz, Daniel Ostaszewski, Rafał Łojewski, Amir Abdel Aziz oraz Mateusz Magnuszewski, Michał Danielczyk. Trener: Eugeniusz Zdanowicz.
Sędziowali: I – sędzia Marek Duchnowski, II sędzia Andrzej Mścichowski, sekretarz Bogdan Sokół – wszyscy Grajewo.

piątek, 30 września 2022

WARMIA II wygrała dwa spotkania

czwartek, 29 września 2022

SP2. "Jesienne biegi" klas VI

Komentarze (5)

słuchajcie taki poziom prezentujecie że Wam wystarczy hala w LO a nie wiecznie hala MOSiR zajęta bo siatkarze trenują W zupełności hala w LO Wam wystarczy Pozdro.

Do ringo potrzeba Ci kawałek łąki -a po co hala???!!

Zapraszam wszystkich też na mecz juniorów 19.12.09 w hali MOSiR o godzinie 18.

Może ty zagrasz ?

Weś weś niech oni trenują gdzie chcą.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.