Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 11095 wyświetleń

Mlekpol filarem gospodarki

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w czołówce Filarów Polskiej Gospodarki

SM Mlekpol uplasowała się na 3 miejscu w swoim regionie w rankingu przygotowywanym przez "Puls Biznesu”, który nobilituje firmy stabilne ekonomiczne, a jednocześnie silnie utożsamiające się z regionem, w którym prowadzą działalność. To już kolejny tegoroczny plebiscyt, w którym spółdzielnia z Grajewa znalazła się w ścisłym gronie laureatów. Wyróżnienie przyznane SM MLEKPOL potwierdza opinię grajewskiej spółdzielni jako pracodawcy istotnego dla regionu - wspierającego i promującego zatrudnienie, a także silnie zaangażowanego w rozwój społeczności lokalnej. 

SM Mlekpol to jeden z największych pracodawców w regionie – zatrudnia ponad 2 200 osób, stwarzając stabilne warunki zatrudnienia w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji. Ponadto, w ramach biznesu odpowiedzialnego społecznie, SM MLEKPOL jest obecna podczas największych plenerowych lokalnych imprez rodzinnych. Spółdzielnia podejmuje też szereg własnych, w szczególności skierowanych do dzieci, inicjatyw, które są nastawione na umiejętne łączenie dobrej zabawy z edukacją i promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia i spożycia nabiału wśród dzieci.

Filary Polskiej Gospodarki to ranking, który opracowuje tygodnik "Puls Biznesu” we współpracy z czołową agencją badawczą. Wyjątkowość zestawienia polega na wyróżnianiu tych spośród dużych firm, które odgrywają kluczową rolę w swoim województwie. Ponadto, miernikiem zaangażowania przedsiębiorstw są opinie przedstawiane przez samorządy terytorialne – co ciekawe, dokonując wyboru nie mogą wskazać własnej gminy.
Agencja PR First Communications


Komentarze (9)

Ciekawi mnie co o stabilnych warunkach pracy powiedzą pracownicy, którzy po wieloletniej pracy na rzecz SM zostali z dnia na dzień bez pracy, bez jakiegokolwiek ostrzeżenia? ..

A jakie firmy zajęły pierwsze dwa miejsca??

,,SM MLEKPOL jest obecna podczas największych plenerowych lokalnych imprez rodzinnych''....
a prawda jest taka że na te imprezy zapraszani są pracownicy Mlekpolu którzy dają zaproszenia swoim koleżankom i kolegom nie mającym nic wspólnego z tą spółdzielnią .Proszę na taki piknik choć raz zaprosić producentów mleka ,jeśli nie wszystkich to każdego roku po parę gmin
..

Zuza ....prawda ,bo to dzięki rolnikom ludzie mają pracę w tym zakładzie i to właśnie oni jako pierwsi powinni być zaproszeni na ten piknik

A po pikniku dziwnym trafem dostawcom od razu pogarszają się parametry odbieranego mleka, chyba w celu zrekompensowania tegoż pikniku. Ale bez zgryźliwości jakoś nie zauważyłem aby lider choć część zaproszeń przydzielił czy w inny sposób rozdysponował np. pośród całej puli dostawców nawet tych mniejszych. Jeżeli to jest rzeczywiście piknik pracowników mlekpolu to niech ochrona wpuszcza tylko pracowników firmy na podstawie przepustki czy listy pracowniczej.

Taaa "lokalnych imprez rodzinnych" Raz z siostrzenicą poszłam na taką rodzinną imprezke i nie dali jej nawet mleczka, bo nie miała opaski.. pfff....

Zbych: Jak rolnicy zaczną płacić zus , a nie jak teraz krus to dla mnie bomba. Tylko nie bo się lament zrobi , jak tak można na rolnika napadać , zawsze poszkodowani. Idąc Twoim tokiem rozumowania to trzeba by w pierwszej kolejności krowy zapraszać , bo bez nich to ani rusz.

Do Paweł ,nie bądź ty taki mądry co ci rolnicy przeszkadzają, że taka prawda jest co mówią przedmowcy

jaki będą nam płacic za mleko po 2 zł to i zus zaplacimy i nie baqdz taki madry przyjdz popracuj dam dwa razy tyle niz płacą średnią w mlekpolu i ale chorobowego ni urlopu nie będzie i po 16 godzin dziennie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.