sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 7 komentarzy
  • 9412 wyświetleń

Mlekpol - ZKS Ślepsk 0:3

    W środę w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się mecz o Puchar Polski szczebla województwa podlaskiego w piłce siatkowej mężczyzn. Zmierzyli się w nim trzecioligowcy MLEKPOL MOSiR Grajewo i drugoligowy ZKS Ślepsk Augustów.  Mecz zakończył się wygraną gości, którzy w najbliższy piątek zagrają na szczeblu centralnym z Sudetami Kamienna Góra (woj. dolnośląskie).

MLEKPOL MOSiR Grajewo – ZKS Ślepsk Augustów 0 : 3 (7:25,9:25,21:25)

MLEKPOL MOSiR: Bogusław Wszeborowski, Marek Adamkiewicz, Wiesław Wolwark, Rafał Łojewski, Marcin Kohlman, Adam Odlanicki, Andrzej Wołkowyski – libero oraz Marek Gudel, Jakub Wszeborowski, Andrzej Mroczkowski. Trener: Marek Adamkiewicz.
ŚLEPSK: Sławomir Gołębski, Maciej Główczyński, Kamil Starzewski, Kamil Skrzypkowski, Wojciech Iwanowicz, Jacek Malczewski, Adam Aleksandrowicz – libero oraz Łukasz Radzewicz, Michał Netter, Łukasz Augustynowicz. Trener: Adam Aleksandrowicz.
Sędziowali: Andrzej Kileński, Ryszard Zarucki (Olsztyn) oraz Tomasz Łatuszyński, Marta Karwacka i Mirosław Bień (Białystok).
                                                                                                                                          WJ

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (7)

Na pewno przyjdę obejrzeć mecz. Lecz jestem bardziej ciekaw jak tam nasi Kadeci.

Omg... Co to był za mecz:/ Widać jaka jest różnica między piłką siatkową z Augustowie i Grajewie. Zobaczymy jak będzie za kilka lat... Dziś wogóle nie funkcjonowało przyjęcie a jak były jakieś przebłyski w tym elemencie to na rozegraniu zawodził Pan Wszeborowski. Powinniście dać częściej grać młodszym. Dziś trochę pograł Kuba a bodajże Andrzej zagrał cały mecz. Lecz co miał robić jak rozgrywający nic nie widział, było kilka takich śmiesznych akcji, na środku stało 3 zawodników (i już wiedzieli gdzie pójdzie piłka). Takie jest moje zdanie na temat tego meczu i Mlekpolu :D


a czy ktoś się zastanowił , że ZKS Ślepsk to 2 liga,młodzi chłopaki,trenują codziennie z aspiracjami do 1 ligi, a Mlekpol to amatorzy -taki wynik był do przewidzenia ,podziwiam chłopaków za ich odwagę


wynik w setach jak i całym meczu był do przewidzenia,przecież to II liga niech Ślepsk Augustów zmierzy się z równym sobie albo z I ligą , Mlekpol to III liga ,amatorzy

Kohlman... niby doświadczony zawodnik a nic nie gra ... Sadze ze nie jeden młody lepiej by sie zachował w wielu sytuacjach kiedy on uderzał piłkę w aut albo w siatkę .. zero dynamiki

Może z tego meczu odpowiednie osoby wyciągną wnioski, pamietajcie jednak, że zawsze lepiej się uczy na grze z lepszymi niż słabszymi :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.