sobota, 25 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 11332 wyświetleń

MLEKPOL - spotkanie wigilijne

Spotkanie wigilijne w SM MLEKPOL

19 grudnia 2013 w Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL odbyło się opłatkowe spotkanie wigilijne, podczas którego Edmund Borawski, Prezes SM MLEKPOL oraz Jan Zawadzki, Przewodniczący Rady Nadzorczej, złożyli wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia. Spotkanie wigilijne to idealna okazja do podsumowania roku oraz umocnienia więzi z pracownikami.
Jak co roku, świąteczne spotkanie przebiegało w ciepłej rodzinnej atmosferze. Nie zabrakło wspólnej modlitwy, łamania się opłatkiem, składania życzeń oraz wspólnego śpiewania kolęd.
Przy wigilijnym stole zasiedli pracownicy SM MLEKPOL, Rada Nadzorcza, dostawcy, także ksiądz prałat Czesław Oleksy oraz przedstawiciele firm współpracujących z SM MLEKPOL.

Komentarze (1)

To jest prawdziwa wigilia i przykład dla innych firm nie to co wigilia w zniczach ale liczą się chęci może za rok będzie lepiej POZDRAWIAM

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.