poniedziałek, 25 października 2021

Kultura i rozrywka

Mleczna kraina pełna zabawy!

Mleczna kraina pełna zabawy!


3 lipca br. na Stadionie Miejskim w Wysokiem Mazowieckiem odbył się czwarty Światowy Dzień Mleka w Polsce, gościem festynu był program Mleka z klasą.


Stworzyliśmy mleczną krainę pełną zabawy i konkursów m.in. konkurencje sprawnościowe, turnieje rodzinne, plastyczne oraz mleczny poczęstunek. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali wspaniałe nagrody oraz drobne upominki. Podczas festynu stoisko Mleka z klasą cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych. Specjalnym gościem podczas zabawy na naszym stoisku był Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Marek Sawicki. Mleczna paczka w składzie Ada, Zuza, Tymon i Filip prowadzili także konkursy na głównej scenie.

Program "Mleko z klasą" istnieje od 2006 r. Program zachęca dzieci do picia mleka poprzez zabawę i szereg aktywności - m.in. przez konkursy oraz programy edukacyjne. Czyni to w sposób doskonale dostosowany do grupy odbiorców. 

Agencja PR First Communications

poniedziałek, 25 października 2021

Karaoke w Piecuchu (30.10)

poniedziałek, 25 października 2021

"Przy kawie i muzyce" - 23.10.2021

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.