Martyna Kalinowska, Aleksandra Fidler, Emila Ponichtera, Eliza Slicner, Joanna Wolwark, Arkadia Podlaska, Natalia Miksza, Marta Walendziak, Mariola Jabłońska, Katarzyna Mołs

Emila Kiełczowska, Jolanta Puchnowska, Marta Siedlecka, Marta Wójcicka, Iwona Niecikowska, Marlena Wójcicka, Marta Zduńska, Anna Kowalewska, Katarzyna Michałowska, Dorota Danowska, Ewelina Modzelewska.

BRAK DANYCH
Trener: Paweł Sutyniec

Mecz I: LO Grajewo- ZS Niećkowo

Set 1:
Set był bardzo zacięty. Dla drużyny z Niećkowa nie było straconych piłek, grały jak w transie. Grajewianki popełniały za dużo prostych błędów (być może zżerała je trema?), o czym świadczy przegranie pierwszego seta do 21.

Set 2:
W drugim secie bez wątpienia koncentrację i klasę wykazały dziewczyny z Grajewa. W końcu zaczęła wychodzić im zagrywka i wygrały do 20.

Set 3: Tie Break

Tj. w 2 secie. Grajewskie LO rozgromiło Nieckowo 15:6 !!

Niestety doszło do nie przyjemnej sytuacji. Arka Podlaska skręciła nogę i została zabrana do szpitala.

Mecz II: ZS Niećkowo- LO Wysokie Mazowieckie

Set 1: 25:15
Set:2: 25:18

Mecz III: LO Grajewo- LO Wysokie Mazowieckie

Set 1:

Kolejny raz grajewska drużyna pokazała, ze nie potrafi się skoncentrować w I secie. LO z Wysokiego Mazowiecka Wygrało do 18 !!

Set 2:

Można by rzec deja vu. Doskonała gra całej grajewskiej drużyny, a w szczególności: Emila Ponichtera (nr 2), Marta Walendziak (nr 11)
i Natalia Miksza (nr 13) spowodowała, że siatkarki z Wysokiego nie zdołały odrobić straty i przegrały do 16 !!

Set 3: Tie break

Nerwowo było szczególnie w końcówce. Grajewianki prowadziły 12:8, ale zdołały wygrać całe spotkanie 15:12 !!

Do rozgrywek ogólnopolskich przeszły drużyny z Grajewa i Niećkowa.