Sport

  • 5 komentarzy
  • 10755 wyświetleń

Mistrzostwa w strzelectwie

MISTRZOSTWA POLSKI W STRZELECTWIE SPORTOWYM

W dniach 11 – 12.12.2009 odbyły się w Wasilkowie Mistrzostwa Polski Gimnazjów w strzelectwie sportowym.

 

Województwo podlaskie reprezentowała między innymi drużyna chłopców z Gimnazjum w Wąsoszu, która zajęła VIII m. – skład drużyny: Artur Zaborowski, Jakub Tarnacki , Łukasz Kowalewski. Sam udział młodzieży w finale był bardzo dużym sukcesem drużyny. Przed przystąpieniem do rywalizacji liczyliśmy na V – VI m. drużyny chłopców i dziewcząt w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego.

Drużyny postarały się o miłą niespodziankę, nawiązując walkę z kolegami i koleżankami z klubu strzeleckiego w Białymstoku, w efekcie drużyna chłopców wywalczyła III, a drużyna dziewcząt IV miejsce (skład drużyny dziewcząt: Joanna Semborowska, Joanna Komosińska, Karolina Sadowska).

- Sukces ten możliwy był dzięki współpracy Gimnazjum z Zespołem Szkół Rolniczych w Niećkowie. Serdeczne podziękowania składamy dyrektorowi ZS w Niećkowie Panu Arturowi Kuczyńskiemu za udostępnienie strzelnicy sportowej oraz opiekunowi strzelnicy Panu Markowi Hanc  za przygotowanie młodzieży do zawodów. -  Dyrektor Gimnazjum w Wąsoszu

czwartek, 29 września 2022

SP2. "Jesienne biegi" klas VI

czwartek, 29 września 2022

CRESOVIA - WARMIA 1:1

Komentarze (5)

Super Wąsosz i podziękowania dla pana Hanca ;)

ja tylko prosze o wyjasnienie, ktore oni miejsce w tym finale zajeli VII,czy 3? nie mozna lepiej napisac

Gimnazjada woj.podlaskiego: dziewczęta IV miejsce.
chłopcy III miejsce (awans do Ogólnopolskiej Gimnazjady)
Chłopcy zajeli VIII miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej.
Mam nadzieję , że ta informacja Ci wystarczy.

Brawo Wąsosz ;D ;D ;D

Super, że mamy takich opiekunów,nauczycieli, którzy zajmują się z pasją naszą młodzieżą, i potrafią wskrzesić z ich to co najlepsze!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.