niedziela, 14 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11703 wyświetleń

Milion zł zostanie w Rajgrodzie

Bojery i narty - zimą, windsurfing - latem. Łomżyński Yacht Club wyremontuje swój ośrodek żeglarski w Rajgrodzie.

Przebudowany będzie pomost i nadbrzeże jachtowe. Modernizację przejdzie Marina, która służy jako ośrodek szkoleniowy i stanica wodna. Władze klubu zakupią też nowy sprzęt.

Inwestycja pochłonie ponad milion 200 tysięcy złotych. Blisko połowa tej kwoty to unijne dofinansowanie.

Po modernizacji zimą ośrodek będzie bazą miłośników bojerów, ma też prowadzić naukę narciarstwa biegowego i organizować zawody. Latem będzie gościł żeglarzy i windsurferów.

Swoją ofertę ośrodek chce skierować nie tylko do turystów z Polski, ale także z Litwy. Władze klubu planują nawiązać współpracę z jednym z litewskich stowarzyszeń o podobnym profilu działalności.

Modernizacja zakończy się jesienią przyszłego roku. (akk)
za: radiobialystok.plKomentarze (5)

Nareszcie!!!! w końcu takie walory przyrodnicze powinno się wykorzystywać w 100%

chociaz Yacht Klub Arcus sie stara bo tu w Rajgrodzie to władze tylko grzeja stołki i nic od 5 lat sie nie dzieje.. chociaz wstydu juz nie bedzie.. gratulacje dla Arcusa

Czytałem coś o tym, że w Rajgrodzie na plaży miejskiej miał powstać pomost jeszcze w tym roku. Czyżby władze Rajgrodu składały ponownie tylko pustą obietnice???

puste obietnice jeszcze przez 3 lata..ludzie nie trzeba wierzyc..wystarczy spojrzec.. Rajgród stał się miasteczkiem który od dłuższego czasu nie ma odpowiednich władz.. a naprawdę zasługuje na to.. dlaczego mieszkancy gminy tak leniwie zaglosowali " bo stary lepszy od nowego" ?? nie rozumiem.. moze nie musze.. po pierwszych 2-3 latach obecny Burmistrz już nic soba nie zaprezentował, na siłę aby cos zrobic przed wyborami.. teraz mamy.. dzięki losowi jeszcze są oganizacje które sobie doskonale radzą i pozostawią coś nam mieszkancom.piękną przystań bo obecną nikt z władz się nawet nie zainteresował.. 3mam kciuki za Arcusa i zyczę powodzenia w dalszych działaniach

miło by było żeby w Rajgrodzie sie coś zmieniło,jak będa turyści będą pieniądze,mając takie warunki od natury jak Rajgród to wstyd że jest tam tak biednie,

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.