Wiadomości

Mieszkaniec Grajewa trafił do aresztu

Policjanci niemal każdego dnia zatrzymują osoby poszukiwane. Tym razem mundurowi ze Szczuczyna zatrzymali 40-latka poszukiwanego przez sąd za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu wobec osoby najbliższej. Mieszkaniec Grajewa trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 103 dni.
 

 
Osoby poszukiwane niemal każdego dnia zatrzymywane są przez policjantów. Do takiej właśnie sytuacji doszło w Szczuczynie. Dzielnicowi z radziłowskiego posterunku Policji zauważyli na jednej z ulic miasta mężczyznę spożywającego alkohol. Po sprawdzeniu 40 latka w policyjnych systemach okazało się, że ma on do odbycia 103 dni pozbawienia wolności za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu wobec osoby najbliższej. Mieszkaniec Grajewa wczoraj trafił do aresztu, gdzie spędzi 103 dni.

 

KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.