poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 14646 wyświetleń

Śmiertelny wypadek k. Moniek


Jedna osoba nie żyje, a dwie trafiły do szpitala - to bilans wypadku do jakiego doszło wczoraj  w powiecie monieckim. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mońkach wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

1 listopada br. o godzinie 13:30 dyżurny monieckiej Policji otrzymał informację o zderzeniu dwóch osobówek na trasie Trzcianne – Mroczki w rejonie miejscowości Chojnowo. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 76 - letni kierowca mitsubishi jechał z Chojnowa w kierunku miejscowości Pisanki. Mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Trzciannego 29 - letniemu kierowcy fiata. W wyniku zderzenia pojazdów trzy pasażerki mitsubishi w ciężkim stanie trafiły do szpitala w Białymstoku. Niestety mimo wysiłków i starań lekarzy 83 - letnia kobieta zmarła. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają monieccy policjanci
- informuje KWP w Białymstokuponiedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (5)

Dziadki siedziec w domach ,zanim taki pomyśli to popzamiatane.

w tym wieku nie powinni prowadzić

To prawda,ludzie starzy nie powinni siedzieć za kółkiem....słaby wzrok,refleks,opóźnione reakcje .

Łoś - Ty też kiedyś będziesz stary i ciekawe jaka będzie wtedy Twoja opinia.

Dokładnie. Badania psychotechniczne co pół roku i nie ma sprawy, a tak to komuś krzywdę robi.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.