Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 13865 wyświetleń

Śmiertelny wypadek k. Jaświł


Dzisiaj rano z powodu złych warunków pogodowych na drodze doszło do tragicznego w skutkach wypadku, gdzie śmierć poniosła jedna osoba. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci.

17 marca br. około godziny 7.00 dyżurny monieckiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do jakiego doszło na drodze powiatowej  1407B w rejonie miejscowości Jaświły. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 26-letnia kierująca mercedesem vito nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka cinquecento.

Niestety na skutek zderzenia 28-letni kierowca cinquecento zginął na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że 26-latka była trzeźwa. Kobiecie zostały zatrzymane prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśniają monieccy policjanci. - KWP Białystok


Komentarze (6)

zabrać babom prawo jazdy...

idz się zenon lecz

A ilu mezczyzn powoduje wypadki?proporcjonalnie wiecej i co rez im zabrac.oj zenon zenon czy jak Ci tak nsprawde na imie w ogole jest

Prawo jazdy mam od dawna i żadnego wypadku nie miałam-oby tak dalej. Kobiety bardziej ostrożnie jeżdzą niz mężczyżni-którzy się popisują choć nie mają czym!!!I tu Zenon piszesz nie prawdę-bo statystyki mówią same za siebie,że to mężczyżni jeżdzą nie ostrożnie i to pod wpływem alkoholu.Więc się nie wypowiadaj!

jak zenon jest kobietą !

Duże auto może więcej

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.