poniedziałek, 15 lipca 2024

Kraj

Śmiertelny wypadek


Kierująca oplem w wyniku zderzenia z ciężarowym volvo w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Niestety, pomimo udzielonej pomocy lekarskiej zmarła. Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.

W nocy z piątku na sobotę tuż po północy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem powiadomiony został o poważnym zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym. Do wypadku doszło na trasie relacji Wysokie Mazowieckie – Białystok w rejonie miejscowości Bruszewo Borkowizna.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam wstępnie ustalili, że 24-letni kierowca ciężarowego volvo, na prostym odcinku oblodzonej drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Następnie ciągnięta przez niego naczepa z ponad 20-tonowym ładunkiem ustawiła się w poprzek drogi pchając ciągnik wprost na nadjeżdżającego z przeciwka opla. W wyniku zderzenia 27-letnia kobieta kierująca osobówką w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Niestety, pomimo udzielonej pomocy lekarskiej zmarła nad ranem. Badanie alkomatem wykazało, że 24-latek był trzeźwy. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności tragicznego wypadku ustalają wysokomazowieccy policjanci. - policja w Białymstoku

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.