piątek, 21 czerwca 2024

Wiadomości

Śmiertelne zderzenie na DK 65


63-letni kierowca forda, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym ciężarowym volvo. W wyniku wypadku Białorusin zginął na miejscu, a dwie osoby trafiły do szpitala. Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Białegostoku.

9 października br. około godziny 9.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku powiadomiony został o tragicznym w skutkach zderzeniu samochodu osobowego z tirem. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 65 na odcinku relacji Gródek – Bobrowniki. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 63-letni obywatel Białorusi jadąc od strony Białegostoku, na prostym odcinku drogi, na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Skroblaki, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z nadjeżdżającym ciężarowym volvo z przyczepą.

W wyniku wypadku kierowca galaxy zginął na miejscu, a podróżująca z nim 61-letnia pasażerka i siedzący za kierownicą tira 41-latek trafili do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący volvo był trzeźwy - KWP Białystok

czwartek, 20 czerwca 2024

EURO 2024. Grajewska Strefa Kibica

czwartek, 20 czerwca 2024

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.