Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10743 wyświetleń

Mickiewicza w remoncie

Trwa remont nawierzchni chodników przy ul. Mickiewicza w Grajewie. Zakres robót obejmuje rozbiórkę i ustawienie nowego krawężnika oraz przełożenie nawierzchni wjazdu na działkę Szkoły Podstawowej nr 2 i  regulację pionową studzienek kanalizacyjnych.

Oprócz chodników zmodernizowany zostanie odcinek nawierzchni jezdni ul. Mickiewicza – od ul. Ełckiej do progu zwalniającego. W najbliższym czasie będzie wykonane frezowanie w jezdni, wykonana zostanie 4-centymetrowa warstwa (ścieralna) bitumicznej nawierzchni. Prace zakończy wymalowanie przejścia dla pieszych i linii segregacyjnych.

e-Grajewo.pl

Komentarze (4)

a moze tak zrobcie tez na broniewskiego pod blokiem nr.2 bo jak sie idzie wieczorem to mozna nogi połamac a jak deszcz pada to nie wspomne co tam sie dzieje..woda stoii poprostu

A kiedy bedą robione chodniki tam gdzie ich nie ma. ULICA DWORNA UL. TARGOWA UL> WIKTOROWA. UL EKOLOGICZNA OŚ SZKOLNA -

a kiedy remont chodnika na ul. konopskiej, szkolnej, przemyslowej no i oczywiscie druga strpna wpjska polskiego..... tragedia!!!!!!!!

chodniki na ulicę lipową potrzebne od zaraz

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.