Kultura i rozrywka

  • 11 komentarzy
  • 18588 wyświetleń

Michałek dziękuje za pomoc!

29 września 2013 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie odbył się koncert charytatywny „DAJMY SZANSĘ MICHAŁKOWI”.

Koncertem tym organizatorzy postanowili pomóc Michałkowi i jego rodzinie w gromadzeniu pieniędzy na bardzo kosztowne leczenie oraz sprawić im radość i podarować uśmiech.

 
Michałek Markowski ma 4,5 roku i do niedawna był zdrowym, pełnym energii chłopczykiem. Jednak w listopadzie 2012r. zdiagnozowano u niego genetyczną, śmiertelną chorobę postępującą Ceroidolipofuscynozę. Choroba ma dramatyczny przebieg, postępuje bardzo szybko, dzieci do trzeciego roku życia rozwijają się normalnie, nic nie wskazuje na to, że nagle zawali się świat. Poza leczeniem objawowym nie ma obecnie innej metody leczenia Ceroidolipofuscynozy. Jedyną szansą dla Michałka jest eksperymentalna terapia w Nowym Jorku. Wszystkim przybyłym na koncert należą się podziękowania za wrażliwość, każdy gest dobroci i za  okazane Michałkowi serce.

fot. e-Grajewo.pl


Miejski Dom Kultury w Grajewie informuje, że podczas koncertu charytatywnego, który odbył się 29.09.2013r. w sali widowiskowej MDK na rzecz Michałka Markowskiego zebrano kwotę 3172,94 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.


 

 


poniedziałek, 20 marca 2023

Kiermasz Wielkanocny (01.04)

Komentarze (11)

Wspaniała akcja. Należy pomagać i ratować małego chłopca.

Tez bym wsparła finansowo, niestety nie mogę być na koncercie (nie będę wtedy w Grajewie). Czy można zrobić przelew na konto?

Oczywiście można zrobić przelew na konto. Wszystkie informacje odnośnie tego są na stronie www.michalekmarkowski.pl w zakładce "Jak pomóc". Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie i mamy nadzieję, że ci, którzy mogą, pojawią się na koncercie :)

Rewelacyjny koncert na wysokim poziomie. Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem.

Panie Burmistrzu!!! Tyle mamy talentów w Grajewie warto je promowac "cudze chwalicie swego nie znacie"> Koncert był rewelacyjny! Jestem pod wrażeniem

co za cwaniak postawił ten samochód przy tej toyocie, że to ludzie wyczucia nie mają!

często tam stawia, po co dalej jak inni z tyłu np, jak można wjechać pod sam nos; inni to są durnie i parkuja potem podejdą, ja jestem kozak i stoję tu; wszędzie miejsca oznakowane, ludzie tu chodzą, kwiatki sobie oglądają, na ławeczkach odpoczywają, a ja im wjadęna chodnik a ssoo!

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie wspaniałego koncertu a w szczególności Grajewiakom o wielkim sercu. Rodzice Michasia

A od kiedy Ela jest z Grajewa (14)

" ketjo" - to nie jest powiedziane że mają wystąpić osoby z Grajewa, wręcz przeciwnie bym powiedziała, że kto chce się udzielić to choćby z NY był niech występuje śpiewa zbiera pieniądze dla tego dzieciaka!

Świetny koncert!!!!Nie wiedziałam, że w Grajewie mamy tyle talentów!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.